Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaLietuva

Teismas perpus - iki 27,6 mln. litų sumažino baudas trims bankams ir G4S

18/06/2013

Taip pat skaitykite

L.Linkevičius: tikime lygesne visuomene Nustatyta N.Venckienės buvimo vieta Seimo komisijoje diskutuojama apie amžiaus cenzo įvedimą rentą gaunantiems sportininkams Kitą savaitę gali sustoti Ramoniškių pasienio punkto darbas

Vilnius, birželio 18 d. (BNS). Trys didžiausi Lietuvos komerciniai bankai - SEB bankas, "Swedbank" ir DNB - bei saugos tarnyba "G4S Lietuva" privalės sumokėti iš viso 27,6 mln. litų baudų - 51,7 proc. mažiau nei už konkurencijos pažeidimus skyrė Konkurencijos tarnyba.

Teismas antradienį 60 proc. sumažino baudas bankams ir 10 proc. - "G4S Lietuvai", BNS pranešė Vilniaus apygardos administracinio teismo atstovė spaudai Sigita Jacinevičienė-Baltaduonė.

Teismas iš dalies patenkino bankų ir bendrovės skundą dėl Konkurencijos tarybos skirtų 57,1 mln. litų baudų.

"Teismas iš dalies patenkino bankų skundą ir sumažino baudas. Kai Konkurencijos taryba vertino bankų veiklą, tai nors ir konstatavo, kad tyrimo metu atsakomybę lengvinančių ir sunkinančių aplinkybių nenustatyta, teismas mano, kad šiuo atveju baudos yra neprotingai didelės ir paskirtos, neįvertinus visų reikšmingų aplinkybių. (...) Teismas mano, kad yra pakankamas pagrindas paskirtas baudas bankams sumažinti 60 procentų, bendrovei "G4S Lietuva" - dešimčia procentų", - BNS sakė teismo atstovė.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS