MuzikantaiEuroplius - tai aktualios naujienos verslui ir kiekvienam lietuviui

PradžiaKitos sporto šakos

Tomas Stankevičius ir Vladimiras Popovas tapo tarptautinio Dano Pozniako vardo bokso turnyro nugalėtojais

24/03/2013

Taip pat skaitykite

Aidis Kruopis daugiadienių dviratininkų lenktynių Olandijoje pirmajame etape finišavo 30-as Disko metikas Andrius Gudžius lengvaatlečių turnyre Estijoje buvo ketvirtas Rokas Guščinas pretenduoja į pasaulio sportinės gimnastikos čempionato daugiakovės finalą Bėgikas Justas Beržanskis pateko į universiados lengvosios atletikos varžybų Kazanėje finalą

Vilnius, kovo 23 d. Šeštadienį Vilniuje Lietuvos edukologijos universiteto didžiojoje sporto salėje baigėsi 8-asis tarptautinis jaunimo (iki 18 metų) bokso turnyras, skirtas pirmo Lietuvos olimpinio čempiono Dano Pozniako atminimui.

\r\n\r\n

Sėkmingai turnyre pasirodė Lietuvos atletai, kurie iškovojo du aukso, du sidabro ir penkis bronzos medalius.

\r\n\r\n

Turnyro nugalėtojais tapo kaunietis Tomas Stankevičius ir vilnietis Vladimiras Popovas.

\r\n\r\n

Svorio kategorijos iki 60 kg finale Tomas Stankevičius jau antrame raunde aiškia persvara įrodė savo pranašumą prieš latvį Arturą Smaijų, o Vladimirui Popovui svorio kategorijos iki 64 kg dvikovos pradžioje atlikus triuškinančią ataką, oponento Artiomo Lipko iš Baltarusijos sekundantai atsisakė tęsti kovą.

\r\n\r\n

Sidabro apdovanojimus iškovojo panevėžiečiai Eimantas Vaičikonis (69 kg.), lemiamoje dvikovoje 7:12 turėjęs pripažinti Olandijos čempiono Wouterio Djokičiaus pranašumą ir slovakui Michailui Urbanui 4:13 pralaimėjęs Rytis Sutkus (91 kg.).

\r\n\r\n

Bronzos medalius pelnė Andrius Linda (49 kg.), Edvinas Puplauskas (60 kg.), Artiomas Masianas (64 kg.), Artūras Filipovičius (75 kg.), Vaidas Maciulevičius (91 kg.) ir Vytautas Tamošiūnas (+ 91 kg.).

\r\n\r\n

Į Tarptautinės bokso asociacijos (AIBA) oficialų kalendorių įtrauktame turnyre šiais metais varžėsi 85 boksininkai iš 15-os šalių.

\r\n\r\n

Turnyro prizininkai:

\r\n\r\n
\r\nsvorio kategorija iki 49 kg -\r\n1. Anton Nachankov ( Baltarusija)\r\n2. Dimitrijs Zaharovs (Latvija)\r\n3. Pavel Arhipov (Estija)\r\n3. Andrius Linda\r\nsvorio kategorija iki 52 kg -\r\n1. Anton Černamaz (Baltarusija)\r\n2. Viliam Tako (Slovakija)\r\n3. Vlad Beloded (Rusija)\r\n3. Sameh Aswad (Izraelis)\r\nsvorio kategorija iki 56 kg -\r\n1. Zsolt Osadan (Slovakija)\r\n2. Jevgenij Šabelnik (Baltarusija)\r\n3. Erik Agateljan (Čekija)\r\n3. Ivan Ziazev (Rusija)\r\nsvorio kategorija iki 60 kg -\r\nA pogrupis -\r\n1. Tomas Stankevičius\r\n2. Arturs Smaijs (Latvija)\r\n3. Ladislav Matush (Slovakija)\r\n3. Dimitrij Labetski (Baltarusija)\r\nB pogrupis -\r\n1. Francesco Maietta (Italija)\r\n2. Vitalij Solyanik (Ukraina)\r\n3. Darjuš Ziemczyn (Lenkija)\r\n3. Edvinas Puplauskas\r\nsvorio kategorija iki 64 kg -\r\n1. Vladimiras Popovas\r\n2. Artiom Lipko (Baltarusija)\r\n3. Artiomas Masianas\r\n3. Mohammed Safyr (Izraelis)\r\nsvorio kategorija iki 69 kg -\r\n1. Wouter Djokič (Olandija)\r\n2. Eimantas Vaičikonis\r\n3. Jegor Garbunov (Baltarusija)\r\n3. Cchan Filonenko (Baltarusija)\r\nsvorio kategorija iki 75 kg -\r\n1. Salvatore Cavallaro (Italija)\r\n2. Robert Racz (Slovakija)\r\n3. Artūras Filipovičius\r\n3. Marek Andrysek (Čekija)\r\nsvorio kategorija iki 81 kg -\r\n1. Aleksandr Chyžniak (Ukraina)\r\n2. Polinikis Kalamaras (Graikija)\r\n3. Roj Kroving (Olandija)\r\n3. Nikmat Kanunikov (Rusija)\r\nsvorio kategorija iki 91 kg -\r\n1. Michail Urban (Slovakija)\r\n2. Rytis Sutkus\r\n3. Mikel Chen (Izraelis)\r\n3. Vaidas Maciulevičius\r\nsvorio kategorija virš 91 kg -\r\n1. Vladislav Sidorenko (Ukraina)\r\n2. Artioms Savdons (Latvija)\r\n3. Vytautas Tamošiūnas\r\n   \r\n
\r\n\r\n

bns.lt