Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaLietuva

Uosto investicijoms reiktų bent 700 mln. litų ES paramos

26/09/2013

Taip pat skaitykite

„Ignalinos enervizija“- statybos darbų startas, paženklintas Premjero vizitu "Small Planet Airlines" lėktuvas Paryžiuje buvo įstrigęs dėl mažo gedimo - K.Auryla Prezidentė pasveikino duris atvėrusią "Ikea" L.Linkevičius: tikime lygesne visuomene

Vilnius, rugsėjo 26 d. (BNS). Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija skaičiuoja, kad įvairiems projektams, kurie gali būti iš dalies įgyvendinami ES lėšomis, reikėtų apie 1,6 mlrd. litų, o patiems svarbiausiems, be kurių neįsivaizduojama plėtra ir saugi laivyba, reikia bent pusės tiek. Tarp tokių projektų - uosto molų sutvirtinimas ir Šventosios uostelio atstatymas, ketvirtadienį rašo "Verslo žinios".

Uosto atstovai skaičiuoja, kad ES parama uostui iš viso galėtų siekti 1,1 mlrs. litų, tačiau visgi jie parengė kuklesnį scenarijų, kuriam prireiktų tik 700 mln. litų.

"Išskyrėme pačius svarbiausius projektus, kuriuos, manome, kad privalome įgyvendinti, nes be jų uosto veikla taps mažiau saugi ir turės mažiau galimybių augti ateityje. Šiame sąraše yra išvardyti projektai, kurių vertė 825 mln. litų", - teigė Uosto direkcijos ekonomikos ir finansų direktorius Martynas Armonaitis.

 

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

www.bns.lt