Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaLietuva

Vilniuje atidaryta svarbi transporto jungtis

12/10/2013

Taip pat skaitykite

Nustatyta N.Venckienės buvimo vieta Seime rengiamas iškilmingas posėdis Lietuvos pirmininkavimui ES pažymėti Mirties bausmės grąžinimas prieštarautų Konstitucijai, pažymi Seimo teisininkai Būk pilietiškas. Vartok mažiau.

Vilnius, spalio 11 d. (BNS). Vilniuje penktadienį oficialiai atidaryta miesto transportui svarbi jungtis tarp Vilniaus oro uosto ir Žirnių gatvės, kuri yra pietinio miesto aplinkkelio tęsinys. 53 mln. litų vertės jungtis pastatyta per pusmetį.

Nauja gatvė ne tik pagerino susisiekimą su oro uostu bei prekybos centru "Ikea", bet ir sujungė svarbiausias Vilniaus jungtis - su Kaunu, Minsku, Panevėžiu ir Lyda.

Jungtį statė didžiausia Baltijos šalyse kelių ir tiltų statybos bendrovė "Kauno tiltai" - jos valdybos pirmininkas Nerijus Eidukevičius teigė, kad projektas buvo tikras iššūkis bendrovei.

Iki šiol oro uostą su miestu jungė tik Dariaus ir Girėno bei F.Vaitkaus gatvės, kuria, Vilniaus mero Artūro Zuoko teigimu, iki šiol pravažiuodavo 15,8 tūkst. automobilių per dieną.

Įgyvendinant projektą, Žirnių gatvėje pastatyta dviejų lygių sankryža su jungiamaisiais keliais, gatvė tarp viaduko ir Tyzenhauzų gatvės, taip pat rekonstruotos A.Gustaičio ir Tyzenhauzų gatvių atkarpos. Bendras tiltų ir gatvių ilgis - apie 3,4 kilometro.

 

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS