Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaIT

„Apple“ rekomenduoja lietuvių kurtą programėlę vaikams

01/06/2013

Taip pat skaitykite

"Panasonic" iki 2014 metų kovo pabaigos nutrauks plazminių ekranų gamybą „Facebook“ kūrėjas Markas Zuckerbergas kuria partiją ir žengia į JAV politiką. „Samsung“ pristatė „Galaxy S 4“ – įrankį turiningesniam ir patogesniam gyvenimui Buvo įsilaužta į KTU duomenų bazę, paviešinta informacija

Skaitmeninių spendimų kūrėja „The Chocolate“ sukūrė populiaraus visame pasaulyje kūrybinio konstruktoriaus „ZoLO“ skaitmeninę versiją. Kartu su „ZoLO“ atstovais Europoje UAB „UZU“ kurtą programėlę įvertino kompanija „Apple“, įtraukdama ją į rekomenduojamųjų sąrašą interneto parduotuvėje „App store“.

„ZoLO“ žaidimo programėlę jau parsisiuntė per 25 tūkst. vartotojų.

„Planšetiniams „iPad“ kompiuteriams pritaikyta programėlė „ZoLO. oolo!“ skirta įvairaus amžiaus vaikams. Dėliodami ekrane 42 skirtingas detales, keisdami jų spalvas ar formas žaidėjai kuria norimą figūrą ar ištisą paveikslėlį, gali išsaugoti jį asmeninėje galerijoje ir pasidalinti su kitais“, – sakė „The Chocolate“ vadovas Tomas Nemura. 

Naujoji programėlė pirmą kartą „ZoLO“ žaidimui suteikia garsus – ūžimą, traškėjimą, švilpimą. Jos, kaip ir originalaus kūrybinio konstruktoriaus „ZoLO“ tikslas – ugdyti vaikų kūrybiškumą.

„Prabėgus daugiau nei 20 metų nuo pirmųjų medinių „ZoLO“ kaladėlių sukūrimo, šis kūrybinis konstruktorius nepraranda populiarumo. Atvirkščiai – kuriamos įvairios naujos jo formos, iš kurių viena dabar bus ir skaitmeninė. Mūsų ir „The Chocolate“ bendra idėja sukurti programėlę sulaukė tiek originalaus „ZoLO“ konstruktoriaus, tiek „Apple“ kompanijos palankaus vertinimo“, – sakė Arūnas Užupis, UAB „UZU“ vadovas.

Programėlę „ZoLO. oolo!“ galima parsisiųsti iš parduotuvės „App store“ – už jos parsiuntimą taikomas 1,99 JAV dolerio mokestis.

Žaidimą „ZoLO“ 1986 m. sukūrė Byron Glaser ir Sandra Higashi. Originalus konstruktorius turėjo 55 detalės – rankomis išdrožinėtas ir nuspalvintas medines kaladėles, pritaikytas žaisti tiek mergaitėms, tiek berniukams. 

Apie „The Chocolate“ „The Chocolate“ (UAB „Artium Magister“) yra plataus spektro skaitmeninių sprendimų kūrėja. Kompanija teikia svetainių, programų, žaidimų bei kitų virtualių sprendimų internete ir socialinėje erdvėje kūrimo bei koordinavimo paslaugas. Daugiau informacijos pateikiama adresu –http://www.thechocolate.lt/.

Alma Bajoraitė