MuzikantaiMuzikantai

PradžiaLietuva

„Miledi“ hitas prikeltas naujam gyvenimui po 20 metų

24/10/2016

Taip pat skaitykite

L.Linkevičius: tikime lygesne visuomene Teismo paslaugomis jau galima naudotis elektroniniame portale Mažeikiuose į buitinių nuotėkų tinklus išleista nafta, savivaldybė kreipėsi į prokurorus Dėl žarnyno infekcijos Klaipėdos darželyje sunegalavo 36 asmenys
Vis labiau populiarumo pagreitį įgaunantis dainų autorius ir atlikėjas Antonijus Žilinskas - TONIS, 9-ame dešimtmetyje itin populiarios, aštuonis albumus išleidusios (parduoti daugiatūkstantiniai tiražai) grupės "MILEDI" įkūrėjas po ilgametės pertraukos pradėjo solinę muzikinę veiklą. Nuo 2015 m. rugsėjo, vos per metus laiko naujam moderniam skambesyje įrašytos dainos (tiek naujos, tiek laiko patikrintos) sulaukė stulbinančio populiarumo. Absoliučiai visos jos renka šimtatūkstantines peržiūras "Youtube" portale:
 
 
Tai liudija apie tai, jog nuoširdžios, melodingos dainos visais laikais yra mėgstamos ir klausomos ne tik nostalgiškai nusiteikusios vyresniosios kartos, bet ir jaunimo, kurių gerbėjų gretos sparčiai auga. Vis dažniau Tonio dainas galima išgirsti ir radijo stočių eteryje. Itin šiltai publikos priimamos dainos skatina vis aktyvesnę koncertinę veiklą. 
TONIS MILEDI Antonijus Žilinskas