Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaPinigai

„Penkių kontinentų komunikacijų centrui“ sėkmę praėjusiais metais lėmė aukšta paslaugų kokybė

15/03/2013

Taip pat skaitykite

Latvijoje atlyginimai per metus išaugo 3,9 proc "Microsoft" antrąjį ketvirtį įveikė nuostolius Diskusijos dėl bankų priežiūros buvo "sekinančios", deramasi dėl didesnės integracijos JAV biržų indeksai kopia aukštyn

UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ skelbia 2012 metus baigusi sėkmingai. Įmonių grupei „Penki kontinentai“ priklausanti bendrovė valdo šviesolaidinį tinklą „Skynet“ ir teikia juo įvairias telekomunikacijų paslaugas: šviesolaidinio interneto, IP televizijos (IPTV), IP telefonijos, diegia „protingų“ namų (angl. Smart House) ir būsto saugos sprendimus.

2012 metais į „Skynet“ tinklo plėtrą ir modernizavimą įmonė investavo daugiau nei 3 mln. litų. „Skynet“ klientų skaičius nuolat auda, o per praėjusius metus jis išaugo net 22 proc. Anot bendrovės Verslo plėtros departamento vadovo Ryčio Buračo, didžiulės konkurencijos sąlygomis tokį augimą lėmė įmonės pasirinkta strategija – aukšti klientų aptarnavimo standartai ir paslaugų kokybė.

„2012 metais buvo papildomai investuota į klientų aptarnavimo tinklą: apmokyti darbuotojai, tobulintos ir automatizuotos apskaitos sistemos, atnaujinti klientų aptarnavimo skyriai. Visa tai leido sutrumpinti aptarnavimo laiką ir didinti klientų pasitenkinimą. Pernai atlikto NPS (angl. Net Promoter Score) tyrimo rezultatai parodė, kad net 85 proc. „Skynet“ klientų mūsų paslaugas rekomenduotų savo draugams ir bičiuliams. 2013 metais užsibrėžėme išlaikyti tokį pat rodiklį“, – sako R. Buračas.

Pasaulyje sparčiai augant IP televizijos populiarumui, daug dėmesio 2012 metais „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ skyrė papildomam IPTV paslaugos pardavimui ir rinkodarai. Tai padėjo pasiekti net 306 proc. klientų skaičiaus augimą.

„Savo vartotojus supažindinome su pagrindiniais „Skynet“ išmaniosios televizijos privalumais – „YouTube“, „Facebook“, el. paštu TV ekrane, laidų atsukimo funkcija. Be to, didinome rinkodaros biudžetą. Šiais metais taip pat nežadame sustoti ir planuojame išlaikyti panašų augimo tempą“, – sako „Penkių kontinentų komunikacijų centro“ Rinkodaros skyriaus vadovas Mindaugas Čaplinskas.

Geri 2012 metai buvo ir verslo sektoriui skirtos programinės įrangos „IPTV.iQ“ kūrėjams. Šis „Penkių kontinentų komunikacijų centro“ sprendimas imtas diegti Gruzijoje. Juo jau naudojasi šios šalies interneto ir IPTV paslaugų kompanija „Caucasus online“ ir beveik 50 tūkst. vartotojų Gruzijoje. Be to, produktas įvertintas „Lietuvos metų gaminio“ aukso medaliu, nominuotas tarptautinės prestižinės parodos IBC apdovanojimams. „Penkių kontinentų komunikacijų centro“ Rinkodaros skyriaus vadovo Mindaugo Čaplinsko teigimu visi 2013 metais gauti apdovanojimai ir nuopelnai yra ilgo ir sudėtingo darbo rezultatas.

Plačiau apie bendrovę ir jos paslaugas – www.skynet.lt.

bns.lt