Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaPikantiškos naujienos

"Mis Visatos" karūna Maskvoje buvo uždėta venesuelietei

11/11/2013

Taip pat skaitykite

Venesuelos opozicijos lyderis Caprilesas neiga esąs "gėjus" Jacksono koncertų organizatoriai neatsakingi už jo mirtį, nusprendė prisiekusieji JAV žvalgyba slapta rinko informaciją iš "Yahoo" ir "Google" duomenų centrų, teigia žiniasklaida Paryžiuje minimos dainininkės Piaf mirties 50-osios metinės

Maskva, lapkričio 10 d. (AFP-AP-BNS). 25 metų televizijos laidų vedėja iš Venesuelos Gabriela Isler šeštadienį, per iškilmingą ceremoniją Maskvoje, buvo karūnuota "Mis Visata".

Teisėjai, tarp jų - roko žvaigždė Stevenas Tyleris (Stivenas Taileris) iš "Aerosmith", 61-ojo konkurso, kurį visame pasaulyje stebėjo milijonai televizijos žiūrovų, laimėtoją išrinko iš 86 dalyvių.

Praėjusių metų "Mis Visata" Olivia Culpo (Olivija Kulpo) iš Jungtinių Valstijų deimantais puoštą karūną uždėjo G.Isler, kuri vilkėjo sidabro spalvos, žėrinčiais akmenukais puoštą vakarinę suknią.

177,4 cm ūgio tamsiaplaukė G.Isler įveikė finalistes iš Ispanijos, Brazilijos, Ekvadoro ir Filipinų.

G.Isler triumfas yra septintoji Venesuelos, kuri didžiuojasi tokiais pasiekimais, pergalė konkursuose "Mis Visata".

Naujosios grožio karalienės pergalę jos tėvynėje gyrė abi politinės stovyklos.

"Jos triumfas yra Venesuelos triumfas. Tegu Dievas ją visuomet laimina", - "Twitter" parašė socialistų prezidentas Nicolas Maduro (Nikolas Maduras), trumpam nutraukęs savo tiradas prieš dešiniųjų "buržuaziją".

"Sveikinimai Mariai Gabrielai Isler (Marijai Gabrielai Isler) dėl jos triumfo, visuomet aukštinančio Venesuelos moterį! Tegyvuoja Venesuela!" - antrino prezidento varžovas, opozicijos lyderis Henrique Caprilesas (Enrikė Kaprilesas), kuris "Twitter" šiaip jau kritikuoja N.Maduro "nekompetenciją".

Po šou G.Isler švytėdama mojavo žurnalistams šalia konkurso savininko, JAV magnato Donaldo Trumpo (Donaldo Trampo).

"Išgyvenu daug emocijų. Negaliu apsakyti visko, ką šiuo metu jaučiu, nes visa drebu", - sakė ji.

"Dar neatsigavau nuo šoko. Jaučiuosi tokia palaiminta, tokia laiminga būdama čia", - pridūrė naujoji grožio karalienė.

"Buvo labai linksma, tai - didelė sėkmė", - sakė D.Trumpas, kuris apskaičiavo, kad televizijos žiūrovų buvo "gerokai virš milijardo".

Lemiamoje klausimų ir atsakymų rungtyje S.Tyleris paklausė G.Isler, kuri pernai laimėjo konkursą "Mis Venesuela", kokia yra didžiausia jos baimė. Jokių detalių ji neatskleidė, bet ispaniškai atsakė: "Manau, kad turėtume įveikti visas savo baimes, o tai padarys mus stipresnius".

Valensijos mieste gimusi 25 metų G.Isler, kurios visas vardas yra Maria Gabriela de Jesus Isler Morales (Marija Gabriela de Chesus Isler Morales), dirba laidų vedėja kanale "Venevision", kuris priklauso verslo grupei "Cisneros", taip pat turinčiai teises rengti kasmetinį grožio konkursą "Mis Venesuela".

Sekmadienį G.Isler turi pozuoti vilkėdama specialiai sukurtą, brangakmeniais puoštą maudymosi kostiumėlį, kuris, pasak organizatorių, kainuoja 1 mln. dolerių.

Ankstesnė "Mis Visata" O.Culpo anksčiau pasirodė scenoje vilkėdama tą baltą maudymosi kostiumėlį su deimantais, rubinais ir smaragdais.

"Tas maudymosi kostiumėlis keliauja su ginkluota apsauga 24 val. per parą, 7 dienas per savaitę", - komentavo vienas konkurso vedėjų Thomas Robertsas (Tomas Robertsas), kuris veda laidas vienoje JAVtelevizijoje.

T.Robertsas, kuriam per konkurso finalą talkino buvusi "spaisė" Melanie Brown (Melani Braun), šou dedikavo žmonėms, kenčiantiems nuo taifūno Filipinuose.

"Siunčiame savo geriausius linkėjimus, galvojame apie juos. Šio vakaro šou skiriame jums", - sakė jis.

Finalo vedėjai pasveikino auditoriją rusišku "Privet!" ("Sveiki!").

Vakaro metu S.Tyleris stovėdamas ant balto rojalio sudainavo "Dream on, dream until your dream comes true".

Visos 86 konkursantės iš pradžių pasirodė raudonomis ir juodomis kokteilinėmis suknelėmis, kurias paskui pakeitė raudonais ir juodais bikiniais.

Vertinimo komisija tada išrinko 16 dalyvių, kurios varžėsi bikinių rungtyje. Tada likusios 10 dalyvių scenoje pademonstravo puošnias vakarines suknias, o galiausiai paskutinės penkios dalyvės atsakinėjo į klausimus lemiamoje rungtyje.

Rusijos atstovė buvo pašalinta labai greitai, o susirinkę žiūrovai tokį sprendimą palydėjo nepritarimo šūksniais.

Konkursas, kurio moto yra "Pasitikinčiai graži", pirmą kartą buvo surengtas 1952 metais Palm Biče Jungtinėse Valstijose. Tarp reikalavimų jo dalyvėms vis dar yra sąlygos nebūti ištekėjusioms ir nesilaukti.

Sprendimas surengti šou Maskvoje sukėlė debatus dėl Rusijos naujo įstatymo, kuriuo draudžiama "homoseksualumo propaganda" ir dėl kurio atsistatydino iš pradžių pasirinktas konkurso vedėjas amerikietis.

Jį pakeitęs T.Robertsas, kuris taip pat neslepia savo homoseksualumo, AFP sakė, kad užjaučia Rusijos gėjų bendruomenę.

"Tikrai galvoju, kad diskriminaciniai įstatymai tokie ir yra, diskriminaciniai ir nustumiantys į paribį LGBT bendruomenę, - prieš ceremoniją ant raudonojo kilimo sakė jis. - Užjaučiu LGBT žmones čia".

Tačiau scenoje T.Robertsas neužsiminė apie gėjų teises.

Rusija konkursą "Mis Visata" laimėjo 2002 metais, bet tada iš grožio karalienės - policininkės Oksanos Fiodorovos - titulas buvo atimtas, kai ji atsisakė eiti "Mis Visatos" pareigas.

Tokiam žingsniui, anot pačios gražuolės, ją išprovokavo JAV radijo laidos vedėjas Howardas Sternas (Hovardas Sternas), kuris ją spyrė pakalbėti apie savo lytinį gyvenimą. Dabar ji veda televizijos laidą vaikams.

 

BNS informacija

Nuotrauka: http://www.missuniverse.com/members/contestants/year:2013