Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaDienos naujienos

"Per storas skraidyti" prancūzas atskrido į Britaniją

20/11/2013

Taip pat skaitykite

Latvijoje gedima prekybos centro griūties aukų; blėsta viltys rasti daugiau likusių gyvų žmonių Būsto kainos Didžiojoje Britanijoje rugsėjį augo aštuntą mėnesį iš eilės JAV nuo bėgių nulėkė traukinys, per įvykusį sprogimą sugriuvo gretimi pastatai Metinis pranešimas: problemas pavardijo, kaip, kas jas spręs, kas bus „ne prie ko“ – neišgirdome

Londonas, lapkričio 19 d. (AFP-BNS). Jaunas prancūzas, kuris buvo įstrigęs Jungtinėse Valstijose dėl to, kad buvo laikomas per storu skraidyti, galiausiai įsėdo į lėktuvą ir pirmadienį atskrido į Didžiąją Britaniją.

Kevinas Chenais (Kevinas Šenė), kuris kenčia nuo hormonų pusiausvyros sutrikimo ir sveria 230 kg, anksti pirmadienį su tėvais atskrido į Londono Hitrou oro uostą, nes "Virgin" sutiko parskraidinti jį atgal iš Niujorko.

22 metų K.Chenais nuo 2012 metų gegužės gydėsi Jungtinėse Valstijose. Vaikinas planavo spalio pabaigoje išskristi namo, bet oro bendrovė "British Airways" atsisakė įleisti jį į lėktuvą, argumentuodama, kad keleivis yra per sunkus.

Šeima ilgiau nei savaitę gyveno viešbutyje netoli Čikagos oro uosto, mėginant išspręsti šią padėtį. Pirmadienį jie nusprendė važiuoti traukiniu į Niujorką ir ten sėsti į kruizinį laivą "Queen Mary", bet laivas taip pat atsisakė jį priimti.

Atvykęs į Hitrou K.Chenais skrydį pavadino "baisiu, baisiu, baisiu".

"Skrydis tikrai buvo sunkus", - prancūziškai sakė jis AFP oro uoste, sėdėdamas elektriniame invalido vežimėlyje ir vilkėdamas trikotažinius marškinėlius su didele JAVvėliava.

Tačiau jis gyrė "Virgin", parskraidinusią jį iš Niujorko Johno F.Kenendy (Džono F.Kenedžio) oro uosto ir sumokėjusią už ekonominės klasės bilietą.

"Jie buvo labai malonūs", - sakė jis.

Šeimą Hitrou oro uoste sutiko Prancūzijos konsuliniai darbuotojai, kurie bando suorganizuoti paskutinį kelionės į Prancūziją etapą "Eurostar" traukiniu arba "Air France" lėktuvu.

K.Chenais, kuriam reikalingas deguonis ir nuolatinė medicininė priežiūra, piktinosi "British Airways" ir "Queen Mary" dėl atsisakymo pargabenti jį namo.

"Visi buvome nusprendę plaukti laivu, tada jie atsisakė mūsų net nepamatę manęs, net nepabandę, - sakė jis. - Tad tikrai pykstu, dvigubai pykstu, nes "British Airways" atsisakė mane priimti".

Jis pridūrė, kad kurį laiką norėtų pabūti Britanijoje, o paskui vykti namo.

Kevino tėvas Rene (Renė) sakė, kad jo sūnus pajuto tuštumą, kai "British Airways" atsisakė jį priimti, ir pažymėjo, kad ši oro bendrovė anksčiau atskraidino jį į JAV.

"Jie jį atgabeno čia, bet nepargabens atgal, - sakė jis. - Tai - diskriminacijos atvejis".

Kelionė buvo varginama Kevinui, "Virgin" lėktuvas nebuvo specialiai pritaikytas jo poreikiams, pridūrė tėvas.

"Kevinas visą savo gyvenimą tam tikra prasme yra vienišas", - sakė jis.

K.Chenais Jungtinėse Valstijose gydėsi dėl nutukimo Mayo (Majo) klinikoje Čikagoje.

Britanijos oro bendrovės atstovas sakė, kad buvo mėginama rasti sprendimą, tačiau galiausiai buvo nuspręsta, jog K.Chenais nepavyks saugiai nuskraidinti namo.

Vaikino tėvas sakė, kad "British Airways" apmokėjo tik penkias nakvynes viešbutyje, kur jiems galiausiai teko praleisti 13 dienų, ir kad oro bendrovė dar negrąžino pinigų už jų bilietus. Jis pridūrė svarstantis galimybę iškelti bylą "British Airways".

BNS informacija

Nuotrauka: http://www.morguefile.com