Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaPasaulis

"Pussy Riot" naujame vaizdo klipe užsipuolė Rusijos prezidentą Putiną ir naftos pramonę

17/07/2013

Taip pat skaitykite

Pasaulio Bankas perspėja dėl pasaulinio klimato šiltėjimo poveikio ateityje Italijoje nuo skardžio nulėkus autobusui žuvo mažiausiai 37 žmonės Popiežius, susitikęs su Aung San Suu Kyi, ragino pradėti dialogą Mianmare "Greenpeace" aktyvistai - ne piratai, tačiau pažeidė įstatymus, sako Rusijos prezidentas Putinas

Londonas, liepos 17 d. (WENN-BNS). Rusijos merginų pankroko grupė "Pussy Riot" vėl nusitaikė į savo šalies lyderį Vladimirą Putiną naujame vaizdo klipe, paskelbtame portale "YouTube".

Trys šios grupės narės buvo nuteistos kalėti už chuliganizmą dėl pernai pagrindinėje Maskvos katedroje surengto protesto prieš V.Putiną, o dvi iš jų tebėra už grotų, atlikdamos dvejų metų laisvės atėmimo bausmę.

Tačiau pavojus supykdyti prezidentą neįbaugino kitų grupės narių, kurios praeitą kartą išvengė arešto, ir jos dar kartą pasistengė jį smogti jo reputacijai.

Naujame dainos "Like a Red Prison" klipe, kuris tapo pirmuoju nauju "Pussy Riot" kūriniu per beveik metų laikotarpį, grupė užsipuolė V.Putino kontrolę Rusijos naftos pramonėje.

Šiame vaizdo įraše keturios kaukėtos grupė narės matomos šokančios naftos perdirbimo įmonėje ant vamzdžių ir cisternų.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS