Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaPasaulis

Fotografas apkaltintas dėl iki pusės nuogos Kate nuotraukų

26/07/2013

Taip pat skaitykite

JAV ir Rusija pasiekė proveržį derybose dėl Sirijos cheminių ginklų JT moterų teisių rezoliucija buvo priimta nepaisant priešiškos reakcijos Policija nutraukė Bulgarijos parlamento blokadą, evakavo deputatus Pūga Niujorke paralyžiavo gyvenimą. Žuvo mažiausiai 2 žmonės

Nanteras, Prancūzija, liepos 26 d. (AFP-BNS). Fotografas, kuris, kaip įtariama, padarė britų princo Williamo (Viljamo) žmonos Kate (Keit) nuotraukas, kai ji deginosi iki pusės nuoga, birželio mėnesį buvo apkaltintas, ketvirtadienį sakė bylai artimi šaltiniai.

Antro fotografo atžvilgiu taip pat vykdomas tyrimas, jis "labai netrukus" taip pat turėtų būti apkaltintas, nurodė jie.

Minimas nuotraukas pernai rugsėjį išspausdino prancūzų žurnalas "Closer". Pasak šaltinių, žurnalo redaktorius Laurenceas Pieau (Loransas Pjo), jau buvo apkaltintas anksčiau šį mėnesį, už slapta padarytų Kembridžo kunigaikštienės nuotraukų išspausdinimą.

Rugsėjo 14-ąją išspausdintose nuotraukose matyti, kaip Kate deginasi namo privačiose valdose balkone Pietų Prancūzijoje, kur atostogavo su Williamu.

Pirmadienį Kate pagimdė poros pirmagimį princą Georgeą.

Prieš kelis mėnesius toje pačioje byloje dėl nuotraukų buvo apkaltinti leidyklos "Mondadori France" teisininkas Ernesto Mauri (Ernestas Mauris), kitas fotografas ir vienas laikraščio "La Provence" redaktorių.

"Mondadori France" leidžia žurnalą "Closer", o "La Provence" savaitė anksčiau už "Closer", rugsėjo 7-ąją, pirmajame puslapyje išspausdino kunigaikštienės su maudymosi kostiumėliu nuotrauką.

Tačiau "La Provence" vadovybė neigė, kad jų fotografas padarė iki pusės nuogos Kate nuotraukas, ir sakė, kad šie įtarimai yra "neteisingi".

Po tų nuotraukų publikavimo britų karališkieji asmenys iškėlė bylą, kad paparacas būtų identifikuotas, o tolesnis nuotraukų spausdinimas - sustabdytas.

Netoli Paryžiaus esančio teismo teisėjas rugsėjo 18-ąją nusprendė, kad iki pusės nuogos Kate nuotraukų daugiau negalima spausdinti ar parduoti.

Pasipiktinę britų bulvariniai leidiniai ragino identifikuoti paparacą, o "The Sun" rugsėjo 18-ąją išspausdino antraštę "Suraskit tą žiurkę".

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS