Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaPasaulis

Fotografas apkaltintas dėl iki pusės nuogos Kate nuotraukų

26/07/2013

Taip pat skaitykite

Italijoje nuo skardžio nulėkus autobusui žuvo mažiausiai 37 žmonės Didžioji Britanija tylos minute pagerbė Pirmojo pasaulinio karo aukas Buenos Airėse per traukinio avariją sužeisti mažiausiai 99 žmonės "Greenpeace" aktyvistai - ne piratai, tačiau pažeidė įstatymus, sako Rusijos prezidentas Putinas

Nanteras, Prancūzija, liepos 26 d. (AFP-BNS). Fotografas, kuris, kaip įtariama, padarė britų princo Williamo (Viljamo) žmonos Kate (Keit) nuotraukas, kai ji deginosi iki pusės nuoga, birželio mėnesį buvo apkaltintas, ketvirtadienį sakė bylai artimi šaltiniai.

Antro fotografo atžvilgiu taip pat vykdomas tyrimas, jis "labai netrukus" taip pat turėtų būti apkaltintas, nurodė jie.

Minimas nuotraukas pernai rugsėjį išspausdino prancūzų žurnalas "Closer". Pasak šaltinių, žurnalo redaktorius Laurenceas Pieau (Loransas Pjo), jau buvo apkaltintas anksčiau šį mėnesį, už slapta padarytų Kembridžo kunigaikštienės nuotraukų išspausdinimą.

Rugsėjo 14-ąją išspausdintose nuotraukose matyti, kaip Kate deginasi namo privačiose valdose balkone Pietų Prancūzijoje, kur atostogavo su Williamu.

Pirmadienį Kate pagimdė poros pirmagimį princą Georgeą.

Prieš kelis mėnesius toje pačioje byloje dėl nuotraukų buvo apkaltinti leidyklos "Mondadori France" teisininkas Ernesto Mauri (Ernestas Mauris), kitas fotografas ir vienas laikraščio "La Provence" redaktorių.

"Mondadori France" leidžia žurnalą "Closer", o "La Provence" savaitė anksčiau už "Closer", rugsėjo 7-ąją, pirmajame puslapyje išspausdino kunigaikštienės su maudymosi kostiumėliu nuotrauką.

Tačiau "La Provence" vadovybė neigė, kad jų fotografas padarė iki pusės nuogos Kate nuotraukas, ir sakė, kad šie įtarimai yra "neteisingi".

Po tų nuotraukų publikavimo britų karališkieji asmenys iškėlė bylą, kad paparacas būtų identifikuotas, o tolesnis nuotraukų spausdinimas - sustabdytas.

Netoli Paryžiaus esančio teismo teisėjas rugsėjo 18-ąją nusprendė, kad iki pusės nuogos Kate nuotraukų daugiau negalima spausdinti ar parduoti.

Pasipiktinę britų bulvariniai leidiniai ragino identifikuoti paparacą, o "The Sun" rugsėjo 18-ąją išspausdino antraštę "Suraskit tą žiurkę".

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS