Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaPasaulis

Stingdantis šaltis JAV: šlapi marškinėliai sušąla per minutę (video)

08/01/2014

Taip pat skaitykite

"Pussy Riot" naujame vaizdo klipe užsipuolė Rusijos prezidentą Putiną ir naftos pramonę Jungtinėse Tautose sutartį dėl ginklų prekybos pasirašė JAV, o Romoje Italija pirmoji Europoje ratifikavo ją "Greenpeace" aktyvistai - ne piratai, tačiau pažeidė įstatymus, sako Rusijos prezidentas Putinas Vašingtonas ragina Rusiją sugrąžinti Snowdeną į JAV

JAV toliau paralyžiuoja rekordiniai šalčiai. Skaičiuojama, kad čia mirtinai sušalo arba žuvo sniego sukeltuose eismo įvykiuose jau 21 žmogus. 

"The Daily Mail" pranešė, kad Minesotos valstijoje  temperatūra kai kur nukrito iki 55 laipsnių šalčio. Detroite ir Čikagoje temperatūra krito iki 17–18 laipsnių šalčio. Niujorke temperatūra krito iki 16 laipsnių šalčio – tai žemiausia per parą užfiksuota temperatūra nuo pat 1896 metų. Klivlande pasiektas 130 metų rekordas –  24 laipsnių šaltis. 

Šaltis ir pūgos sutrikdė susisiekimą, Nuo pirmadienio vietiniuose oro uostuose jau atšaukta daugiau kaip 6 tūkst. skrydžių, apie 20 tūkst. atidėti. Sudėtingiausia situacija Čikagoje, Sent Luise, Bostone, Indianapolyje, Nešvilyje, Niujorke. 

Daug kur uždarytos mokyklos, valstybinės įstaigos. Kai kur keliuose net neleidžiama pasirodyti automobiliams, išskyrus gelbėtojus ir ieškančiuosius pagalbos nuo speigo.

Čikagos zoologijos sode į lauką pirmadienį neišleistas net poliarinis lokys Anana, pranešė telegraph.co.uk.

Ajovos valstijoje Tom Rauen vaizdo klipas, kuriame užfiksuota, kaip šlapi marškinėliai suledėja per minutę, tapo sensacija. 

 

 

Šalčio padarinius pajautė187 milijonai žmonių. Tačiau JAV metereologai prognozuoja, kad blogiausia jau praeityje. Iki savaitės pabaigos temperatūra po truputį turėtų kilti.

Parengta pagal "The Daily Mail" ir telegraph.co.uk informaciją

Europlius.com

Nuotrauka: www.abc.net.au