Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaPasaulis

Kambodžos opozicija dar prieš rezultatų paskelbimą deklaravo netikėtą pergalę

29/07/2013

Taip pat skaitykite

Makaroniniai auskarai, valgymui mieste skirti rankinukai ir kiti japonų išradimai Japonija pristatė 470 mln. dolerių planą dėl radioaktyvaus vandens nuotėkio iš Fukušimos elektrinės Popiežius Pranciškus atvyko į neteisėtų migrantų Meka tapusią Italijos Lampedūzos salą Popiežius, susitikęs su Aung San Suu Kyi, ragino pradėti dialogą Mianmare

Pnompenis, liepos 28 d. (AFP-BNS). Kambodžos opozicinė partija paskelbė, kad pasiekė netikėtą pergalę sekmadienį įvykusiuose nacionaliniuose rinkimuose, tačiau oficialaus patvirtinimo nėra, nes rezultatai dar nepaskelbti.

"Šiandien yra istorinė diena, nes Kambodžos nacionalinio išgelbėjimo partija (KNIP) laimėjo penktuosius šalies parlamento rinkimus", - sakoma opozicijos lyderio Samo Rainsy (Samo Rainsio) pareiškime.

Premjero Huno Seno valdančioji Kambodžos liaudies partija (KLP) nurodė, kad laukia galutinių rezultatų, bet mano, kad pirmauja. Tai verčia abejoti opozicijos pareiškimu.

Ankstesniame parlamente KLP turėjo 90 iš 123 vietų.

S.Rainsy padėkojo tiems, kurie balsavo už jo partiją ir leido jai "laimėti šiuos rinkimus", be to, paragino laikytis rimties iki oficialių rezultatų paskelbimo.

Hunas Senas valdo jau 28 metus ir pralaimėjimas rinkimuose, jei taps tikrove, jam būtų didelė nesėkmė.

60-metis premjeras, kuris žadėjo valdyti, kol jam sukaks 74-eri, tradiciškai turi didelę paramą, ypač - kaimiškose apygardose.

Anksčiau opozicija skundėsi tuo, ką vadino didžiausiais per šios karalystės istoriją rinkimų taisyklių pažeidimais, tarp kurių esą buvo rinkėjų pavardžių praleidimas ir tūkstančiai atvejų, kai žmonės atėję balsuoti sužinojo, kad kažkas jau pasinaudojo jų balsalapiu.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS