Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaPasaulis

Vyskupai skelbia Šeimos metus

22/11/2013

Taip pat skaitykite

Libane pagrobti du pilotai iš Turkijos Vatikane per Tikėjimo metų uždarymą pirmą kartą buvo išstatytos apaštalo Petro relikvijos JAV administracijos finansų vadovai tikisi išeiti iš biudžeto aklavietės iki spalio 17-osios Niujorko opera po 70 metų bus uždaryta

Vilnius, lapkričio 21 d. (BNS). Lietuvos vyskupai nusprendė naujus bažnytinius metus paskelbti Šeimos metais, pranešė Lietuvos vyskupų konferencijos sekretoriatas.

Anot pranešimo, šiuo metu įvairios visuomeninės ir politinės jėgos, "pasinaudodamos esama situacija, bando neigti įprastinę šeimos sampratą ar tokios sampratos reikalingumą".

"Kaip ir tikėjimo atveju, siūlomos įvairios šeimos alternatyvos ir pakaitalai. Prie visų sunkumų, kuriuos priversta patirti šeima, priduriami dar ir šie - abejonė jos reikšme ir verte", - rašo dvasininkai.

Atsižvelgdami į tai, Lietuvos vyskupai praneša nusprendę naujus bažnytinius metus paskelbti Šeimos metais. Jie prasidės gruodžio 1 dieną, pirmąjį Advento sekmadienį.

Detalesnę Šeimos metų programą žadama paskelbti vėliau.

"Norime pakviesti visus, kuriems svarbi šeimos ateitis, paremti šią iniciatyvą ir bendrai siekti, kad šeimai - pamatinei visuomenės ląstelei - būtų sukurtos ir užtikrintos visos jos egzistencijai ir gerovei būtinos sąlygos", - rašoma pranešime.

Vyskupai primena, kad lapkritį baigiasi Tikėjimo metai, paskelbti dar popiežiaus Benedikto XVI.

 

BNS informacija

Nuotrauka: http://www.morguefile.com/