Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaPasaulis

Irano aukščiausiasis lyderis sveikina susitarimą branduoliniu klausimu

25/11/2013

Taip pat skaitykite

Bogotos bare per policijos reidą kilus panikai žuvo šeši žmonės Italijoje nuo skardžio nulėkus autobusui žuvo mažiausiai 37 žmonės Brazilijos naftos įmonė OGX rengiasi bankrotui - "The Wall Street Journal" Rusija tarptautinėje kapitalo rinkoje pasiskolino 6 mlrd. dolerių ir 725 mln. eurų

Teheranas, lapkričio 24 d. (AFP-BNS). Irano aukščiausiasis lyderis ajatola Ali Khamenei (Alis Chamenėjis) sekmadienį sveikino šalies derybininkų komandos "pasiekimą" - ilgai siekto susitarimo su pasaulio galiomis dėl iraniečių branduolinės programos sudarymą, pranešė naujienų agentūra "Fars".

"Derybininkų komandai reiktų padėkoti ir (pareikšti) pripažinimą dėl šio pasiekimo. Dievo malonė ir Irano valstybės parama buvo šios sėkmės priežastys", - sakė A.Khamenei.

"Pasipriešinimas pernelyg dideliems reikalavimams turėtų būti kriterijus pareigūnams", - pridūrė jis.

Savo ruožu Irano prezidentas Hassanas Rouhani (Hasanas Rouhanis) pareiškė, kad Teherano susitarimas signalizuoja sutikimą su urano sodrinimu Irane ir kad baudžiamosios sankcijos Iranui pradeda aižėti.

"Su Irano teise į urano sodrinimą savo teritorijoje šiame pasaulio galių .... susitarime sutinkama", - sakė jis kalboje, kuri buvo tiesiogiai transliuojama per valstybinę televiziją.

"Sankcijų Iranui struktūra pradėjo aižėti", - sakė H.Rouhani, turėdamas omenyje Vakarų sankcijas, įvestas dėl Irano branduolinės programos.

Prezidentas pridūrė, kad "Irano valstybė niekada nesiekė branduolinių ginklų".

 

BNS informacija

Nuotraukos:http://www.morguefile.com