Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaPasaulis

Irano aukščiausiasis lyderis sveikina susitarimą branduoliniu klausimu

25/11/2013

Taip pat skaitykite

Bogotos bare per policijos reidą kilus panikai žuvo šeši žmonės Išrinktojo Irano prezidento Rowhani pareiškimai dėl Izraelio atskleidžia jo "tikrąjį veidą", sako Netanyahu Prancūzijos Bastilijos paėmimo dienos paradą pradėjo Malio kariai Olimpinės ugnies estafetę Jakaterinburge pažymėjo pavojingas incidentas

Teheranas, lapkričio 24 d. (AFP-BNS). Irano aukščiausiasis lyderis ajatola Ali Khamenei (Alis Chamenėjis) sekmadienį sveikino šalies derybininkų komandos "pasiekimą" - ilgai siekto susitarimo su pasaulio galiomis dėl iraniečių branduolinės programos sudarymą, pranešė naujienų agentūra "Fars".

"Derybininkų komandai reiktų padėkoti ir (pareikšti) pripažinimą dėl šio pasiekimo. Dievo malonė ir Irano valstybės parama buvo šios sėkmės priežastys", - sakė A.Khamenei.

"Pasipriešinimas pernelyg dideliems reikalavimams turėtų būti kriterijus pareigūnams", - pridūrė jis.

Savo ruožu Irano prezidentas Hassanas Rouhani (Hasanas Rouhanis) pareiškė, kad Teherano susitarimas signalizuoja sutikimą su urano sodrinimu Irane ir kad baudžiamosios sankcijos Iranui pradeda aižėti.

"Su Irano teise į urano sodrinimą savo teritorijoje šiame pasaulio galių .... susitarime sutinkama", - sakė jis kalboje, kuri buvo tiesiogiai transliuojama per valstybinę televiziją.

"Sankcijų Iranui struktūra pradėjo aižėti", - sakė H.Rouhani, turėdamas omenyje Vakarų sankcijas, įvestas dėl Irano branduolinės programos.

Prezidentas pridūrė, kad "Irano valstybė niekada nesiekė branduolinių ginklų".

 

BNS informacija

Nuotraukos:http://www.morguefile.com