Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaPasaulis

Damasko režimas neigia naudojęs nuodingąsias dujas

21/08/2013

Taip pat skaitykite

Brazilijos naftos įmonė OGX rengiasi bankrotui - "The Wall Street Journal" Sirijos sukilėliai nepalaikys JAV interesų, teigia Amerikos generolas Saudo Arabija neleido al Bashirui skristi į Iraną jos oro erdve, sako Sudanas Buenos Airėse per traukinio avariją sužeisti mažiausiai 99 žmonės

Damaskas, rugpjūčio 21 d. (AFP-BNS). Sirijos pareigūnai paneigė kaltinimus, kad šalies armija panaudojo cheminius ginklus per trečiadienį įvykdytas atakas teritorijose netoli šalies sostinės, per kurias žuvo arba buvo sužeisti dešimtys ar šimtai žmonių.

"Pranešimai apie cheminių ginklų panaudojimą Gutos (priemiesčiuose) visiškai klaidingi", - pranešė valstybinė naujienų agentūra SANA.

Jos pranešime atmetami "nepagrįsti" opozicijos aktyvistų pranešimai, kuriuos paskelbė palydovinė televizija "al Jazeera", "Sky" ir kiti naujienų kanalai, "susiję su kraujo liejimu Sirijoje ir terorizmo palaikymu".

Kaltinimai, kad cheminė ataka buvo surengta prieš tankiai gyvenamas teritorijas, buvo paskelbti Jungtinių Tautų (JT) cheminių ginklų ekspertų grupės vizito Sirijoje antrąją dieną.

Nevyriausybinė organizacija "Syrian Observatory for Human Rights" (SOHR) paragino inspektorius skubiai aplankyti paveiktas vietoves ir užtikrinti, kad ten nukentėjusiems žmonėms būtų suteikta medicinos pagalba.

JT vadovas Ban Ki-moonas (Ban Ki-munas) pirmadienį tvirtino, kad inspektoriams bus leista nevaržomai patekti į vietoves Sirijoje, kur, kaip manoma, buvo panaudotas cheminis ginklas per jau 29 mėnesius vykstantį konfliktą.

Tikimasi, kad inspektoriai galės aplankyti tris vietoves, įskaitant Chan al Asalą netoli šiaurinio Alepo miesto. Planuojama, kad jie dirbs Sirijoje 14 dienų ir kad jų misija gali būti pratęsta.

"Siekiant patikimai nustatyti faktus, šiai misijai turi būti suteikta visokeriopa prieiga numanomų incidentų vietovėse", - JT generalinis sekretorius sakė žurnalistams.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS

one two three