Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaPasaulis

Pūga Niujorke paralyžiavo gyvenimą. Žuvo mažiausiai 2 žmonės

04/02/2014

Taip pat skaitykite

Popiežius Pranciškus atvyko į neteisėtų migrantų Meka tapusią Italijos Lampedūzos salą Kryme apmokestinami žygiai gamtoje, grybų ir uogų rinkimas Egipto prezidentas sako, kad laimėjo teisingus rinkimus ir liks Izraelio aviacija per reidą Libane smogė Damaskui artimai palestiniečių grupuotei

Smarki pūga vakar (pirmadienį) pareikalavo mažiausiai dviejų žmonių gyvybių. Nacionalinės orų tarnybos duomenimis, Filadelfijoje ir Niujorke prisnigo beveik 20 centimetrų. Atšauktos pamokos mokyklose, nutraukė darbą ir valstybinės, ir kai kurios verslo organizacijos. Atšaukta daugiau nei 1200 skrydžių. Žuvo mažiausiai du žmonės.

Komunalinės tarnybos vos spėja valyti magistralinius kelius. Padaugėjo techninių avarijų. Žmonės perspėti be reikalo neišeiti iš namų ir naudotis tik viešuoju transportu.  

Kentukyje 24 metų vyras žuvo sekmadienį, kai jo automobilis pradėjo slysti ir rėžėsi į sniego valymo mašiną. Pirmadienį Niujorke 73 metų vyras buvo mirtinai sužalotas sniegą valiusio traktorinio ekskavatoriaus.

Dar viena audra tikriausiai smogs šiam regionui nuo antradienio vakaro. Trečiadienį prisidės lijundra arba ledo lietus.

 

 

Parengta pagal užsienio spaudą.

EuroPlius.com

Nuotrauka:morguefile.com