Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaPasaulis

Rusijos užsienio reikalų ministras perspėja netaikyti karinio sprendinio Sirijoje

28/08/2013

Taip pat skaitykite

Siaubo romanų kūrėjas Stephenas Kingas grįžta su "Švytėjimo" tęsiniu "Nugyvenau savo gyvenimą", - iki šiol nematytoje filmuotoje medžiagoje sako Mandela Buenos Airėse per traukinio avariją sužeisti mažiausiai 99 žmonės Egipto prezidentas sako, kad laimėjo teisingus rinkimus ir liks

Maskva, rugpjūčio 28 d. (AFP-BNS). Rusijos užsienio reikalų ministras Sergejus Lavrovas perspėjo netaikyti karinio sprendinio Sirijos konfliktui ir sakė, kad tai destabilizuotų šalį ir visą Artimųjų Rytų regioną, trečiadienį paskelbė Užsienio reikalų ministerija.

Telefonu kalbėdamasis su Jungtinių Tautų (JT)ir Arabų Lygos pasiuntiniu Sirijai Lakhdaru Brahimi (Lachdaru Brahimiu), S.Lavrovas "akcentavo alternatyvos diplomatiniam sprendimui nebuvimą ir (tai), kad bandymai (taikyti) karinį sprendimą nuves tik prie tolesnio situacijos destabilizavimo šalyje ir regione", pranešė ministerija.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS

Rusija užsienio reikalų ministras JT Lakhdaru Brahimi