Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaPasaulis

Rusijos užsienio reikalų ministras perspėja netaikyti karinio sprendinio Sirijoje

28/08/2013

Taip pat skaitykite

Egipto opozicija nustatė antradienio terminą Mursi atsistatydinti Italijoje nuo skardžio nulėkus autobusui žuvo mažiausiai 37 žmonės Janis Joplin po mirties gavo žvaigždę Holivudo šlovės alėjoje Popiežius sušaukė aštuonių kardinolų tarybą pasitarti dėl Bažnyčios reformų

Maskva, rugpjūčio 28 d. (AFP-BNS). Rusijos užsienio reikalų ministras Sergejus Lavrovas perspėjo netaikyti karinio sprendinio Sirijos konfliktui ir sakė, kad tai destabilizuotų šalį ir visą Artimųjų Rytų regioną, trečiadienį paskelbė Užsienio reikalų ministerija.

Telefonu kalbėdamasis su Jungtinių Tautų (JT)ir Arabų Lygos pasiuntiniu Sirijai Lakhdaru Brahimi (Lachdaru Brahimiu), S.Lavrovas "akcentavo alternatyvos diplomatiniam sprendimui nebuvimą ir (tai), kad bandymai (taikyti) karinį sprendimą nuves tik prie tolesnio situacijos destabilizavimo šalyje ir regione", pranešė ministerija.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS

Rusija užsienio reikalų ministras JT Lakhdaru Brahimi