Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaLietuva

"Small Planet Airlines" lėktuvas Paryžiuje buvo įstrigęs dėl mažo gedimo - K.Auryla

16/07/2013

Taip pat skaitykite

Registracija į Vasaros stažuočių programą 'SIP' Kas antras emigruojantis - jaunuolis iki 29 metų Tarpukario Prekybos rūmų pastatą Kaune ir senus leidinius jame niokoja lietus Dalį Kauno Žaliakalnio rajono siūloma skelbti kultūriniu draustiniu

Vilnius, liepos 16 d. (BNS). Lietuvos kapitalo didžiausios užsakomųjų skrydžių bendrovės "Small Planet Airlines"lėktuvas savaitgalį negalėjo laiku pakilti iš Paryžiaus dėl elektronikos gedimo.

Civilinės aviacijos administracijos (CAA) vadovas Kęstutis Auryla BNSsakė, kad gedimas buvo smulkus.

"Lėktuvas yra techniškai tvarkingas, tačiau kuo jame daugiau elektronikos, tuo daugiau gali pasitaikyti smulkių jos gedimų", - BNSsakė K.Auryla.

Pasak jo, gedimas buvo pašalintas, ir lėktuvas "Airbus 320"iš Paryžiaus išskrido.

"Small Planet Airlines" atstovų komentaro BNS kol kas nepavyko gauti.

Prancūzijos radijas "France Info" pranešė, kad dėl Lietuvos skrydžių bendrovės kaltės į Graikiją susiruošę skristi turistai daugiau kaip 30 valandų įstrigo Paryžiaus oro uoste. Skelbiama, kad 100 keleivių iš Paryžiaus turėjo išvykti dar sekmadienio rytą, bet Lietuvos bendrovė dėl gedimo negavo leidimo pakilti.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS