Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaLietuva

"Small Planet Airlines" lėktuvas Paryžiuje buvo įstrigęs dėl mažo gedimo - K.Auryla

16/07/2013

Taip pat skaitykite

'Lietuva ir Slovakija – nedidelės ir labai panašios šalys' 179 kilometrų per valandą greičiu važiavusio jaunuolio teismas atėmė vairuotojo pažymėjimą Vyriausybės paketas dėl mokesčių nekinta, bus svarstoma dėl "Sodros" lubų - premjeras Tuskulėnų rimties parke atidaroma paroda "Totalitarizmas Europoje"

Vilnius, liepos 16 d. (BNS). Lietuvos kapitalo didžiausios užsakomųjų skrydžių bendrovės "Small Planet Airlines"lėktuvas savaitgalį negalėjo laiku pakilti iš Paryžiaus dėl elektronikos gedimo.

Civilinės aviacijos administracijos (CAA) vadovas Kęstutis Auryla BNSsakė, kad gedimas buvo smulkus.

"Lėktuvas yra techniškai tvarkingas, tačiau kuo jame daugiau elektronikos, tuo daugiau gali pasitaikyti smulkių jos gedimų", - BNSsakė K.Auryla.

Pasak jo, gedimas buvo pašalintas, ir lėktuvas "Airbus 320"iš Paryžiaus išskrido.

"Small Planet Airlines" atstovų komentaro BNS kol kas nepavyko gauti.

Prancūzijos radijas "France Info" pranešė, kad dėl Lietuvos skrydžių bendrovės kaltės į Graikiją susiruošę skristi turistai daugiau kaip 30 valandų įstrigo Paryžiaus oro uoste. Skelbiama, kad 100 keleivių iš Paryžiaus turėjo išvykti dar sekmadienio rytą, bet Lietuvos bendrovė dėl gedimo negavo leidimo pakilti.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS