Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaEkonomika

"Societe Generale" rekomenduoja parduoti auksą, pirkti naftą

22/03/2013

Taip pat skaitykite

Lietuvos įmonės augo sparčiausiai Oro uostų valiutų keityklų triukai Lietuva galėtų į eurozoną patekti jau 2015 metais Bendras pasitikėjimas euro zonos ekonomika birželį sustiprėjo labiau, negu tikėtasi

Paryžius, kovo 22 d. ("Interfax"-"MarketWatch"-BNS). Prancūzijos banko "Societe Generale" ekspertai rekomenduoja parduoti auksą ir pirkti naftą.

Analitikai prognozuoja, kad aukso kainos šiemet smuks žemiau 1,4 tūkst. JAV dolerių už unciją kartelės ir 2014 metais toliau mažės. Tai, jų nuomone, lems nedidelė infliacija, kuri gali paskatinti JAV centrinį banką atsisakyti skatinamųjų priemonių, taip pat JAV dolerio kurso kilimo tendencija.

"Societe Generale" ekspertų vertinimais, naftos kainos antrąjį ketvirtįturėtų šiek tiek smukti, tačiau antrąjį pusmetį padėtis pagerės.

Analitikai mano, kad "Brent" rūšies naftos kainos svyruos 102-122 JAV dolerių už barelį intervale ir rekomenduoja pirkti gruodžio mėnesio sandorius.

Dėl spalvotųjų metalų analitikai mano, kad išpardavimas šioje rinkoje buvo per didelis, ir prognozuoja, kad antrąjį ketvirtį kainos augs, nes, be kita ko, Kinija pildys savo atsargas. Vienintelė išimtis, jų nuomone, bus varis, kurio pasiūla šiemet, kaip ir kelerius pastaruosius metus, bus didesnė nei paklausa.

bns.lt,  - Verslo naujienų skyrius