Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaLietuva

"Viasat" švelnina sąlygas Europos krepšinio čempionatą rodysiančioms kavinėms ir barams

02/08/2013

Taip pat skaitykite

Studentų paskolų sistemą numatoma keisti - švietimo ir mokslo viceministras Kaune svarstoma didinti viešojo transporto bilietų kainas Registracija į Vasaros stažuočių programą 'SIP' Dviguba buhalterija Darbo partijoje vesta V.Uspaskicho nurodymu, jo dešinioji ranka buvo V.Vonžutaitė, sako prokuroras

Vilnius, rugpjūčio 2 d. (BNS). Oficiali Europos krepšinio čempionato Slovėnijoje transliuotoja skaitmeninė televizija "Viasat" nebereikalaus, kad kavinės ir barai mokėtų už Lietuvos krepšininkų kovas rodysiančios TV3 transliacijas.

Tačiau tokia išlyga bus taikoma tuo atveju, jei maitinimo įstaigos netaikys jokių įėjimo mokesčių savo klientams, pavyzdžiui, už staliuko rezervavimą, penktadienį rašo "Verslo žinios".

Kultūros ministerijos Autorių teisių skyriaus vedėja Nijolė Matulevičienė dienraščiui nekomentavo, ar toks rezervavimo mokestis irgi laikytinas įėjimo mokesčiu:"Reikėtų išsiaiškinti jo paskirtį, taikymo sąlygas ir panašiai. Kai parduodami bilietai, akivaizdu, kad tai įėjimo mokestis, visais kitais atvejais yra daugybė aspektų ir juos reikia įvertinti".

Norėdami lankytojams legaliai rodyti čempionato rungtynes, transliuojamas per "Viasat Sport Baltic" kanalą, barai iš "Hoist Technology" privalės įsigyti "Viasat Auksinį" arba "Viasat Sporto" kanalų paketus.

Lietuvos viešbučių ir restoranų asociacijos direktorė Eglė Dilkienė stebisi, kodėl "Cgates" ar "Galą" paketus įsigiję barai, norėdami "Viasat Sport Baltic" kanalą rodyti savo lankytojams, dar turi sudaryti sutartį ir su "Hoist Technology".

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS