Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaĮvairenybės

Čekė "stebuklingai" liko gyva patekusi po metropoliteno traukiniu

03/07/2013

Taip pat skaitykite

Australijos premjerė mezga žaislą karališkajam kūdikiui Brazilijoje karvė įgriuvo per namo stogą ir užmušė viduje buvusį vyrą Naujosios Zelandijos veterinarai sunkiai apsinuodijusiam katinui perpylė šuns kraują Naujasis britų princas pagal Zodiaką yra vėžiukas

Praha, liepos 3 d. (AFP-BNS). Viena čekė šią savaitę Prahos metropolitene išgyveno nukritusi po atvažiuojančiu traukiniu - ji iš tarpo tarp vagonų išropojo nenukentėjusi, antradienį pranešė policija.

Ta jauna moteris, kuri, kaip atrodo, stovėdama tiesiog užsnūdo, nukrito nuo platformos į pakankamai gilų griovelį tarp metropoliteno bėgių, todėl virš galvos pravažiavęs traukinys jos neužkliudė.

"Vaizdo įrašas rodo, kad toji moteris, laukusi traukinio, vos laikėsi ant kojų. Ji susvyravo ir nukrito tiesiai ant bėgių", - sakoma policijos interneto svetainėje paskelbtame atstovės Evos Kropačovos pareiškime.

"Stebuklingu būdu moteris atsistojo, pasivalė kelnes ir nuėjo", - sakė atstovė ir pridūrė, kad minima moteris atsisakė medicininės pagalbos ir alkoholio testo, tik pareiškė policininkams, kad yra "paprasčiausiai pavargusi".

Incidentas įvyko anksti pirmadienį. Nespalvotą saugumo kamerų medžiagą galima pamatyti laikraščio DNESinterneto svetainėje (http://video.idnes.cz/?c=A130701_134859_praha-zpravy_sfo&idVideo=V130701_134232_tv-zpravy_nov).

Vaizdo medžiagoje matyti, kaip vienas praeivis prišoka jos sulaikyti, bet jo ranka per plauką jos nepasiekia. Moteris nukrenta tarp bėgių kelios akimirkos prieš atvažiuojant traukiniui.

Šiam sustojus, keli vyrai atsiklaupia ir ištraukia nelaimėlę pro tarpą tarp pirmojo ir antrojo vagonų.

Prahos metropolitene ir keli kiti keleiviai panašiu būdu yra išvengę mirties, sakė Prahos transporto kompanijos atstovas Petras Vorličekas.

"(Tarp bėgių) yra įduba, kai ten įkrenti, vagonas yra pakankamai aukštai ir tavęs nesužeidžia", - sakė jis.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS