Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaAzija

Šiaurės Korėjoje paskirtas naujas ginkluotųjų pajėgų ministras

13/05/2013

Taip pat skaitykite

Kinijoje prieš teismą stojo susikompromitavęs įtakingas politikas Bo Xilai Tbilisio meras Ugulava dėl laisvės yra pasirengęs atsidurti už grotų Irake per sprogimą prieš rinkimus žuvo penki žmonės Šiaurės Korėja nebegalės apsaugoti užsienio ambasadų nuo balandžio 10d, 2013

Seulas, gegužės 13 d. ("Reuters"-BNS). Šiaurės Korėja pakeitė karingo būdo generolą, vadovavusį Ginkluotųjų pajėgų ministerijai, jaunajam šalies lyderiui Kim Jong Unui (Kim Čen Unui) toliau pertvarkant kariuomenės vadovybę.

Generolas Jang Jong Namas (Čang Čen Namas) buvo paskirstas "Liaudies ginkluotųjų pajėgų ministru", sakoma valstybinės naujienų agentūros KCNA pranešime. Jis tapo trečiu pareigūnu, užėmusiu šį postą nuo Kim Jong Uno oficialaus atėjimo į valdžią prieš daugiau nei metus.

Gana menkai žinomas generolas Jang Jong Namas anksčiau vadovavo Korėjos liaudies armijos 1-ajam korpusui.

KCNA pranešimas veikiausiai rodo, jog tikriausiai buvo pakeistas ankstesnis Ginkluotųjų pajėgų ministerijos vadovas Kim Kyok Sikas (Kim Gok Sikas), siejamas su 2010 metais surengtu vienos Pietų Korėjos pasienio salos artilerijos apšaudymu, per kurį žuvo keturi žmonės.

Pats Kim Kyok Sikas gynybos ministru buvo oficialiai paskirtas tik pernai lapkritį, o padėtį toje šalyje stebintys analitikai sakė, kad tas žingsnis buvo jaunojo lyderio mėginimas įtvirtinti savo autoritetą armijoje.

Ginkluotųjų pajėgų ministras yra laikomas pavaldžiu Armijos generalinio štabo viršininkui ir jo Politinio departamento vadovui.

Jang Jong Namas yra vienas iš grupės jaunesnių kariškių, keičiančių pareigūnus, kurie buvo išugdyti dar šalies įkūrėjo Kim Il Sungo (Kim Ir Seno), rašo Pietų Korėjos dienraštis "Chosun Ilbo".

Naujojo ministro amžius nežinomas.

Dažni keitimai aukščiausiuose kariuomenės postuose provokuoja spėliones, kad 30 metų Kim Jong Unas, kuris yra trečiasis savo šeimos atstovas, perėmęs Šiaurės Korėjos vairą, tikriausiai stengiasi iš naujo įtvirtinti Korėjos darbininkų partijos valdžią šalies generolams.

 

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

 

BNS