MuzikantaiEuroplius - tai aktualios naujienos verslui ir kiekvienam lietuviui

PradžiaDienos naujienos

Švedai stebisi miške rastu ruonio jaunikliu

26/03/2013

Taip pat skaitykite

Pakistane susižeidusiam rinkimų kandidatui Imranui Khanui patarta savaitę pailsėti Putinas perspėjo Prancūziją, kad pritarus gėjų santuokoms, Rusija gali peržiūrėti įvaikinimo sąlygas Putinas gavo du Berezovskio laiškus su atgaila, bet į juos neatsakė Suomijos politologė: Lietuva įrodė, kad maža šalis gali nustatyti ES darbotvarkę

Stokholmas, kovo 25 d. (AFP-BNS). Rytų Švedijoje, miške už beveik 6 km nuo artimiausio atviro vandens, sekmadienį buvo rastas ruoniukas, o žmonės bando suprasti, kaip jis ten atsidūrė, praneša švedų spauda.

"Šiek tiek sutrikęs žmogus paskambino ir pasakė, kad vaikštinėjo miške, kur rado ruoniuką. Iš pradžių pamaniau, kad jis juokauja", - naujienųagentūrai TT sakė Upsalos policijos inspektorius Henrikas Pedersonas.

Medžiotojas Robertas Sandeforsas, kurio policija paprašė pasirūpinti ruoniuku, sakė, kad jis į mišką atklydo tikriausiai pats, nes sniege matėsi jo pėdsakas.

Pasak policininkų, jis tikriausiai tris kilometrus nukeliavo jūros ledu, o paskui dar tris kilometrus mišku.

"Jis tikriausiai atsiskyrė nuo motinos, pasiklydo ir nukeliavo ne ta kryptimi", - Švedijos radijui sakė R.Sandeforsas.

Ruoniukas buvo nuvežtas prie netoliese tekančios Dalelveno upės, kur buvo paleistas ir nuplaukė.

 

bns.lt, - Lietuvos naujienų skyrius

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS