Muzikantai

PradžiaEuropa

Švedų princesė kovą turi susilaukti pirmagimio, skelbia rūmai

03/09/2013

Taip pat skaitykite

Septynmetė Scarlett Gurr vairuoja nuosavą mini Ferrari Europos Parlamento pirmininkų sueigos narių ir Seimo narių susitikime – dėmesys energetikos klausimams Kroatijoje vyksta referendumas dėl gėjų santuokų uždraudimo Ispanijos tradicinio pomidorų mūšio dalyviams šiemet teko susimokėti

Stokholmas, rugsėjo 3 d. (AFP-BNS). Švedijos princesė Madeleine, jauniausias karaliaus Carlo XVI Gustafo vaikas, kovą turi pagimdyti savo ir sutuoktinio, verslininko Chriso O'Neillo, pirmagimį, antradienį paskelbė rūmai.

"Princesė Madeleine ir p.Christopheris O'Neillas su džiaugsmu praneša, kad princesė laukiasi jų pirmojo vaiko", - sakoma rūmų pareiškime.

"Gimdymas turi įvykti 2014 metų kovo pradžioje", - priduriama jame.

31 metų Madeleine taip pat paskelbė pranešimą "Facebook".

"Chrisas ir aš su didžiuliu džiaugsmu pranešame jums, kad kitų metų kovo pradžioje laukiame kūdikio. Jaučiamės tokie palaiminti ir negalime sulaukti, kol tapsime tėvais!" - parašė ji, o po valandos prie tos žinutės jau buvo daugiau kaip tūkstantis komentarų.

Fotogeniškoji princesė už 38 metų Britanijoje gimusio JAV verslininko, niujorkiečio Ch.O'Neillo ištekėjo per prašmatnią ceremoniją Stokholme birželio mėnesį, dalyvaujant 500 svečių, tarp kurių buvo Europos karališkųjų asmenų.

Šiuo metu pora gyvena Niujorke, kur Madeleine dirba savo motinos, karalienės Silvios (Silvijos) 1999 metais įsteigtame labdaros fonde "World Childhood Foundation".

Dirbti ji dar turėtų visą rudenį, nurodė rūmai.

Jos kūdikis bus antras karaliaus ir karalienės vaikaitis: Madeleine vyresnioji sesuo, sosto įpėdinė Victoria, 2012 metų vasarį pagimdė princesę Estelle (Estelę).

Madeleine Švedijos princesė