MuzikantaiEuroplius - tai aktualios naujienos verslui ir kiekvienam lietuviui

PradžiaEuropa

Britaniją vėl siaubia stichija

19/12/2013

Taip pat skaitykite

Ispaniją rugpjūtį aplankė rekordinis turistų skaičius Angelos Merkel vėliavos spalvų vėrinys jau turi savo paskyrą "Twitter" Kataro princui priklausantys istoriniai Lamberto rūmai Paryžiuje smarkiai nukentėjo nuo gaisro Europos Sąjunga turi kalbėtis su Rusija apie Rytų partnerystę, sako Merkel

Jungtinės Karalystės spauda pranešė, kad stiprus vėjas ir lietus vėl siaubė Didžiąją Britaniją. Vakar be elektros tiekimo liko tūkstančiai.

Sinoptikų duomenimis nuo Atlanto vandenyno atslinkusi žemo atmosferos slėgio sritis juda link Anglijos. Ji atneš liūtis ir lijundrą. Šiaurės Airijoje ir Škotijos šiaurės vakaruose praėjusią naktį buvo užfiksuoti 40 m/s vėjo gūsiai. Vėjas šiuose regionuose dar nenurimo.

Škotijos gyventojai perspėjami apie galimą gausų sniegą. Sniegas meteorologų numatomas ir Britanijos pietvakariuose. Anglijos ir Velso pakrančių gyventojai perspėjami apie didžiules bangas bei galimus potvynius. 

Airijos Corko (Cork) mieste dėl stipraus vėjo įgriuvo geležinkelio stoties stogas. Incidento metu nesunkiai sužalotas vienas žmogus. 

Praėjusią naktį Šiaurės Airijoje be elektros liko apie 25 tūkst. klientų. Anglijos šiaurės vakaruose stichija be elektros paliko daugiau nei 3 tūkst. žmonių.

 

EuroPlius.com