Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaEuropa

„Hand in Hand“ vakarėlis Londone: planas vėl įvykdytas

20/02/2013

Taip pat skaitykite

Rygos oro uostas planuoja 2020-aisiais aptarnauti 7 mln. keleivių Slovėnijos ekspremjeras Janša nuteistas kalėti dvejus metus už korupciją Graikija: pažadai rinkėjams svarbiau už įsipareigojimus kreditoriams Berlynas giria ryšius su JAV, minint istorinės prezidento Kennedy kalbos 50-ąsias metines

Kasmetiniu tapęs paramos vakarėlis Londone „Hand in Hand“ šiemet pritraukė dar daugiau lankytojų. Renginio idėja – linksminantis paremti tuos, kam to reikia, įvykdyta pagal planą - surinktų lėšų užteks suremontuoti dar dvi palatas Kauno klinikinėje ligoninėje.

Antrus metus iš eilės lietuvių paramos organizacijos „United Lithuanian Promotions Ltd“ surengtas labdaros renginys „Hand in Hand“ subūrė net 1 000 lietuvių pasilinksminti į klubą „The Coronet“, o tuo pačiu ir paremti Kauno klinikinės ligoninės vaikų ligų II-ąjį skyrių. „Esame labai patenkinti. Susirinko trimis šimtais daugiau žmonių nei pernai. Turėjome daug atlikėjų, visa programa vyko pagal planą, niekas nevėlavo. Organizuoti tokį renginį -  didelė atsakomybė, tiek prieš atlikėjus ir renginio svečius, tiek prieš rėmėjus ir paramos gavėjus”, - pasiekimais džiaugėsi organizatoriai.

 

Šeštadienį renginį pradėjo Lietuvos grupė „MuseIQ“. Vėliau pasirodė taip pat iš Lietuvos specialiai į renginį atvykusi Jurga Šeduikytė su grupe. Per paskutinę Jurgos dainą visų žiūrovų laukė gražus reginys -  nuo lubų buvo paleista didelė dalis iš 2000 klube kabėjusių balionų su renginio logotipu. Klubą puošė net 1000 spalvotų popierinių rankyčių – renginio „Hand in Hand“ simbolis. Vakarėlio metu vyko „Tango Salon“, „Design by Fausta & Partners“ ir „DM-Style“ madų ir šukuosenų šou, renginio vedėjas Viktoras Diawara iš „Skamp“ pristatė savo programą „No DJ’s“, susirinkusiuosius šokdino „Flaxen Beats“, Anele Etuports iš „Wavebreakers“, o salėse antrame ir trečiame aukštuose vyko lietuvių didžėjų pasirodymai ir vaizdo projekcijų bei lazerių šou.

 

“Girdėjome labai daug gražių atsiliepimų dėl programos, o ir pats klubas žmonėms patiko. Norime padėkoti atlikėjams, kurie sutiko prisidėti prie renginio, rėmėjams ir taip pat visiems atėjusiems ir aukojusiems – be jūsų tos palatos ir būtų likusios kritinės būklės”, - dėkojo organizatoriai.

 

“Visi susirinkę prisidėjo prie kilnaus renginio tikslo – pirkdami bilietus į renginį, lošdami loterijoje, įsigydami specialiai pagamintas „Hand in Hand“ apyrankes arba įmesdami pinigų į aukų dėžutę. Kaip ir planuota, atskaičiavus išlaidas, lėšų užteks sutvarkyti tas dvi palatas – surinkta suma yra panaši, kaip ir pernai, ir dar po truputį auga, nes žmonės įsigyja „Hand in Hand“ apyrankes internetu”, - teigė “United Lithuanian Promotions Ltd” ir pridūrė, jog remonto darbai ligoninėje turėtų būti pradėti jau po Naujųjų metų.  Dėl palatų remonto organizatoriai kaip ir pernai bendradarbiaus su paramos fondu „Saulės smiltys“.

 

Nors patys organizatoriai jokio pelno iš šio renginio negauna, tačiau išlaidų, susijusių su renginio organizavimu yra nemažai – reikia sumokėti už atlikėjų skrydžių bilietus, instrumentus, apgyvendinimą ir maistą. Šiemetinio renginio išlaidos buvo didesnės ir dėl to, kad buvo išnuomotos didesnės patalpos. Organizatoriai teigė žinoję, kad po pernykščio renginio susidomės daugiau žmonių, todėl norėjo, kad vietos pakaktų visiems.

 

 

Renginio organizatoriai „United Lithuanian Promotions Ltd“ savo veiklą žada tęsti ir kitąmet vėl sukviesti lietuvius į „Hand in Hand“ vakarėlį.


Daugiau informacijos apie projektą: www.handinhand.lt