Muzikantai

PradžiaKitos sporto šakos

Aistis Liaugminas bei Matas Indriusevičius - graikų-romėnų jaunučių imtynių turnyro Lenkijoje nugalėtojai

20/11/2013

Taip pat skaitykite

Dviratininkų lenktynių Prancūzijoje pirmajame etape Evaldas Šiškevičius tenkinosi 73-ia pozicija Klaipėdos "Žuvėdros" šokėjai devintą kartą laimėjo Europos Lotynų Amerikos šokių ansamblių čempionatą Atvirosiose Portugalijos šaškių pirmenybėse Aleksejus Domčevas buvo dešimtas Jonas Gelžinis dalyvaus atrankoje dėl "Porsche Motorsport" stipendijos

Poznanė-Vilnius, lapkričio 19 d. (BNS). Poznanėje (Lenkija) vykusiame tarptautiniame graikų-romėnų jaunučių imtynių turnyre du aukso medalius iškovojo Lietuvos atletai.

Visus varžovus įveikė ir pirmąsias užėmė kaunietis Aistis Liaugminas (38 kg) ir Matas Indriusevičius (42 kg) iš Panevėžio.

Sidabro medaliai atiteko Evaldui Žibučiui (47 kg), Mindaugui Koniuchinui (53 kg) ir Karoliui Valiūnui (85 kg).

Mantas Traupys (47 kg) varžybose Poznanėje tenkinosi trečiąja vieta.

Tarptautiniame graikų-romėnų imtynių turnyre Lenkijoje kovojo 94 jaunieji imtynininkai iš Lenkijos, Ukrainos bei Lietuvos.