Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaKitos sporto šakos

Aktyvi ir susitelkusi bendruomenė keičia Lietuvą

25/08/2013

Taip pat skaitykite

Švedijoje prasidėjo ATP serijos tarptautins vyrų teniso turnyras Aistis Liaugminas bei Matas Indriusevičius - graikų-romėnų jaunučių imtynių turnyro Lenkijoje nugalėtojai Dailiojo čiuožimo atstovė Inga Janulevičiūtė liko per žingsnį nuo olimpinio kelialapio Europos bokso čempionate Minske startuos penki lietuviai

Sekmadienis, rugpjūčio 25 d. (Vilnius). Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė dalyvavo didžiausioje Lietuvoje dviračių šventėje „Velomaratonas 2013" ir apdovanojo aktyviausią komandą.

 

„Tūkstančiai dviračių mėgėjų, išriedėjusių į gatves, rodo, kad Lietuvoje turime daug aktyvių ir norinčių judėti į priekį žmonių. Džiaugiuosi, kad čia važiuoja visi - bendruomenės, šeimos, bičiuliai ir kolegos. Esate pavyzdys, kad gerai nuotaikai, fizinei savijautai ir bendruomeniškumui nereikia ypatingų pastangų. Permainos prasideda nuo mažų dalykų - reikia tik dviračio ir noro kartu siekti tikslo", - sakė Prezidentė Dalia Grybauskaitė.

 

Šiais metais Lietuvoje minimi Sveikatingumo metai, todėl specialus Prezidentės apdovanojimas - „Aktyviausios komandos" marškinėliai - atiteko Jonavos bendruomenės komandai. Jonaviškiai sutelkė ir suaugusiuosius, ir vaikus ir dideliu būriu startavo „Velomaratone".

 

Šalies vadovė palinkėjo, kad kiekviena bendruomenė Lietuvoje būtų tokia energinga ir vieninga, judėtų daugiau ir gyventų pozityviau.

 

„Velomaratone" šiemet dalyvavo 10 000 dviratininkų. Šventėje užsiregistravo apie 700 komandų - dvigubai daugiau nei praėjusias metais. Tarp jų - ir Prezidentūros komanda.

 

Išsiplėtė ir dalyvių geografija. Į „Velomaratoną" šiemet atvyko dviratininkai iš 24 pasaulio šalių: Australijos, Kanados, Baltarusijos, Italijos, Graikijos, Estijos, Latvijos, Ukrainos, Baltarusijos, Rusijos, Lenkijos, Turkijos, Belgijos, Suomijos ir kt.

2013-08-25, Prezidentės spaudos tarnyba

Goda Bacenskienė
Spaudos tarnybos konsultantė
Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija
 

Dalia Grybauskaitė Lietuva Sportas Velomaratonas 2013