Muzikantai

PradžiaDienos naujienos

Andersas Behringas Breivikas grasina bado streiku

20/02/2014

Taip pat skaitykite

Gezi parkas: protestų "atrakcionai" Turkijos neramumų širdyje Kauno „Žalgiris“ mes iššūkį Lenkijos vicečempionams Londone Bangladešo fabriko griuvėsiuose rasta gyva moteris, praėjus 17 parų po pastato griūties Į Lietuvą atvykstantis Pasaulio žydų kongreso prezidentas sveikina žingsnius dėl košerinio skerdimo

Už masines žudynes nuteistas kalėti Andersas Behringas Breivikas pagrasino pradėti bado streiką, jei jam nebus parūpinti geresni kompiuteriniai žaidimai, sofa ir didesnė sporto salė, pranešė ABC news. 

A.B.Breivikui, nužudžiusiam 77 žmones per sprogdinimą ir šaudymus 2011 metų liepos 22 dieną, skirta 21 metų laisvės atėmimo bausmė, kuri gali būti pratęsta, terminui pasibaigus.

Nuteistasis dar reikalauja geresnių sąlygų per kasdienius pasivaikščiojimus, taip pat teisės laisviau palaikyti ryšius su išoriniu pasauliu. Jis tvirtina, kad šie reikalavimai atitinka Europos žmogaus teisių normas.

A.B.Breivikas taip pat prašo, kad jo žaidimų konsolė „PlayStation 2“ būtų pakeista naujesne „Playstation 3“ ir kad būtų sudaryta galimybėgauti daugiau žaidimų suaugusiems.

EuroPlius.com

Nuotrauka:www.biography.com