Muzikantai

PradžiaDienos naujienos

Andersas Behringas Breivikas grasina bado streiku

20/02/2014

Taip pat skaitykite

Lietuvos ledo ritulininkas lazda smogė arbitrui Nušautas įtariamasis dėl sprogdinimų Bostone "YouTube" tinkle siejamas su teroristais Bankai turės įmones informuoti apie valiutų riziką Nobelio taikos premiją laimėjo tarptautinė cheminių ginklų priežiūros organizacija

Už masines žudynes nuteistas kalėti Andersas Behringas Breivikas pagrasino pradėti bado streiką, jei jam nebus parūpinti geresni kompiuteriniai žaidimai, sofa ir didesnė sporto salė, pranešė ABC news. 

A.B.Breivikui, nužudžiusiam 77 žmones per sprogdinimą ir šaudymus 2011 metų liepos 22 dieną, skirta 21 metų laisvės atėmimo bausmė, kuri gali būti pratęsta, terminui pasibaigus.

Nuteistasis dar reikalauja geresnių sąlygų per kasdienius pasivaikščiojimus, taip pat teisės laisviau palaikyti ryšius su išoriniu pasauliu. Jis tvirtina, kad šie reikalavimai atitinka Europos žmogaus teisių normas.

A.B.Breivikas taip pat prašo, kad jo žaidimų konsolė „PlayStation 2“ būtų pakeista naujesne „Playstation 3“ ir kad būtų sudaryta galimybėgauti daugiau žaidimų suaugusiems.

EuroPlius.com

Nuotrauka:www.biography.com