MuzikantaiEuroplius - tai aktualios naujienos verslui ir kiekvienam lietuviui

PradžiaPinigai

Anglijos bankas susilaiko nuo pinigų spausdinimo

18/03/2013

Taip pat skaitykite

Kokybės vadyba – tiems, kurie nori būti žingsniu priekyje Recesija euro zonoje stiprėja ir greičiausiai užsitęs, Rusijos ūkio plėtra lėtėja - Lietuvos bankas Diskusijos dėl bankų priežiūros buvo "sekinančios", deramasi dėl didesnės integracijos AB „Linas Agro Group“ pajamos viršijo 2 mlrd. litų, bendrasis pelnas išaugo iki 157 mln. litų

Didžiosios Britanijos centrinio banko palūkanų nustatymo komitetas ketvirtadienį nepakeitė 0,5 proc. bazinės palūkanų normos ir atmetė raginimus aktyvesnėmis lėšų injekcijomis skatinti ekonomiką, informuoja BBC.

Monetarinės politikos komitetas (MPK), sudarytas iš devynių žmonių, rekordiškai žemą bazinę palūkanų normą išlaiko jau ketverius metus.

Kurį laiką bankas buvo raginamas efektyvesnėms priemonėmis palaikyti ekonomiką ir plėsti jos kiekybinio švelninimo programą (QE).

Didžiosios Britanijos centrinio banko - Anglijos banko vadovas Mervynas Kingas pasisako už šios programos plėtrą. Praėjusį mėnesį jis buvo vienas iš trijų MPK narių, kurie balsavo už tai, kad QE būtų padidinta 25 mlrd. svarų iki 400 mlrd. svarų, tačiau balsuojant už šį sprendimą nepavyko surinkti balsų daugumos.

ekonomika.lt