Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaDienos naujienos

Apie apie emigrantės išleistą socialinę programėlę „Panion“

24/02/2020

Taip pat skaitykite

Irake per virtinę sproginimų žuvo 24 žmonės, 210 sužeista Šešiems užsienio lituanistikos centrų studentams skirtos K.Būgos premijos Madonna įteikė gėjų draugijos GLAAD apdovanojimą žurnalistui Cooperiui Lietuvos ledo ritulininkas lazda smogė arbitrui
Iš pirmo žvilgsnio Melanie Aronson sukurta mobilioji aplikacija „Panion“ gali atrodyti kaip dar viena socialinė programa, tačiau ši programėlė atveria galimybes ne tik sutikti bendraminčių, bet ir integruotis į įvairias bendruomenes ar net rasti verslo partnerių!
 
Kai prieš 5 metus Melanie Aronson persikėlė iš Niujorko į Malmę, Švediją, ji greitai suprato, kad susidraugauti šioje naujoje pasaulio dalyje bus labai sunku. Paprastai, imigrantams bet kokioje svetimoje šalyje socialiai integruotis gana nelengva. Tačiau Melanie nenuleido rankų ir ėmėsi spręsti šią problemą. Taip gimė idėja sukurti mobiliąją aplikaciją, kuri padėtų imigrantams Švedijoje susirasti naujų draugų. Netrukus ši socialinė programėlė, pavadinimu Panion, įgavo pagreitį ir pradėjo populiarėti ne tik Švedijoje, bet ir Danijoje, JAV ir Rusijoje. Neseniai Panion pritraukė 2,5 Švedijos kronų pradinį investicinį kapitalą ir jau pritraukė daugiau kaip 100,000 vartotojų.
 
Sparčiai populiarėjančios programėlės sėkmę lemia išskirtinumas iš kitų socialinių tinklų rinkoje. Panion veikia kaip paieškos variklis rasti bendraminčiams ir įvairioms bendruomenėms. Įvedus tam tikrus raktinius žodžius, galima atrasti žmones su bendrais pomėgiais, vertybėmis ir patirtimi. Platformoje taip pat integruota B2B parinktis, kad didelės įmonės, universitetai ar kitos įstaigos galėtų sukurti privačią bendruomenę ir ieškoti bendraminčių savo narių tarpe. Tai ne tik didžiulis privalumas, tarkime, naujiems studentams, pradedantiems universitetą ir ieškantiems žmonių su bendrais interesais bet ir įmonėms, kurioms ši funkcija gali padėti integruoti naujus darbuotojus. 
 
Nenuostabu, kad investuotojai mato didelį šios programėlės potencialą. Ateityje Melanie turi dar didesnių planų mobiliosios programėlės funkcijoms tobulinti. Pasak jos, galutinis Panion tikslas yra sukurti plačią socialinę erdvę, kurioje žmonės taip pat galėtų siūlyti seminarus ir keistis žiniomis bei skirtingais įgūdžiais, tokiu būdu kartu sugebėdami uždirbti šiek tiek papildomų pinigų.
Panion Emigrantai