Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaDienos naujienos

Aptarta Bankų sąjungos integracijos ateitis

20/09/2013

Taip pat skaitykite

EuroPlius Konkursas Italijoje ruošiamasi pradėti precedento neturinčią sudužusio kruizinio laivo iškėlimo operaciją Kalėdinės Laplandijos ieškant.... Selafildo branduolinėje įmonėje užfiksuotas padidėjęs spinduliuotės intensyvumas

Rugsėjo 19 d. Lietuvos Respublikos ambasada ir "City of London" korporacija surengė konferenciją, skirtą aptarti Europos bankų sąjungos integracijos ateičiai.

Konferencija "Integruota Europos bankų sąjunga" vyko Ironmonger's salėje, Londono sityje. Renginį atidarė Lietuvos Respublikos finansų ministras Rimantas Šadžius, Jungtinės Karalystės Užsienio reikalų ir sandraugos Europos ministras David Lidington ir "City of London" korporacijos vadovas Mark Boleat. Nuomonėmis dėl Bendro bankų pertvarkymo mechanizmo, Bankų gaivinimo ir pertvarkymo direktyvos ir Bendros indėlių garantijų sistemos dalijosi Lietuvos centrinio banko, Anglijos banko, Europos bankininkystės institucijos bei Europos Komisijos atstovai.

Savo sveikinimo kalboje Lietuvos finansų ministras Rimantas Šadžius sakė: "Pirmininkaujanti Lietuva teikia išskirtinį prioritetą visiems klausimams, susijusiems su bankų sąjunga, ir sieks galutinio sutarimo dėl Bankų gaivinimo ir pertvarkymo bei Bendros indėlių garantijų sistemos direktyvų, taip pat dėl Bendro bankų pertvarkymo mechanizmo, nes norima, jog įstatymų leidėjai sprendimą priimti dar iki Lietuvos pirmininkavimo pabaigos."

"City of London" korporacijos vadovas Mark Boleat pažymėjo: "Bankų sąjungos sukūrimas yra esminis elementas, galintis nulemti Euro zonos stabilumą, tačiau jis jokiu būdu negali sutrikdyti lygių galimybių visoms ES narėms - priklausančioms ir nepriklausančioms Euro zonai -  veikti bendroje rinkoje. Taigi, mes sveikiname tiek apgalvotą Bendro bankų priežiūros mechanizmo progresą, tiek ir svarbius saugiklius toms šalims narėms, kurios nepriklauso Euro zonai ir neįsitrauks į bankų sąjungą."

 

Ričardas Ričkus