Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaDienos naujienos

Beata pristato pirmąją savo elektroninę knygos versiją

20/05/2013

Taip pat skaitykite

Europos Sąjungoje dėl vėžio per metus prarasta 126 mlrd. eurų Šešiems užsienio lituanistikos centrų studentams skirtos K.Būgos premijos Japonijos priekrantėje įvyko 6,1 balo žemės drebėjimas Lietuvos ledo ritulininkas lazda smogė arbitrui

Beata Nicholson, vos prieš kelias savaites persikrausčius į Lietuvą, jau šiandien pasidalino pirmąja elektronine knyga "Beatos virtuvė: kepinių knyga". Kaip pasakoja pati Beata, tik vėliau sužinojusi, kad tokia knygos versija yra pirmoji ne tik jos istorijoje,- iki šiol Lietuvoje tokio formato kepinių knyga dar nebuvo išleista! 

Konkursas-bilietai dykai! Konkurso užuomina: "Sunkus pirmadienis " Konkurso sąlygas rasi čia. Sėkmės!

Nuolatos skubanti Beata džiūgauja, jog sugrįžus į Lietuvą spėja nuveikti vis daugiau- vos prieš kelias savaites dalinosi pirmosiomis video pamokomis, linksmai atšventė sūnaus gimtadienį kepdama tonas keksiukų, o šiandien rankose laiko ir spaudos atstovams pristato pirmąją elektorinę knygos versiją. Beata neslėpia, kad ši knyga pirmiausiai skirta išsivaikščiojusiai Lietuvai. „Elektroninė kepinių knyga atsirado dėl labai aiškių priežasčių. Maždaug penktadalis mano blogo skaitytojų yra lietuviai gyvenantys užsienyje. Nuolat gaunu laiškų iš Didžiosios Britanijos, Airijos, JAV, Norvegijos, Vokietijos, sulaukiu žinių net iš PAR ar Saudo Arabijos. Visi kepa, verda, gamina ir nori daryti tai lietuviškai, tad pirmiausiai ši elektroninė knyga skirta mūsų išsivaikščiojusiai Lietuvai. Be to, nepamirškime, kad keliaujant lėktuvu brangiai apmokestinamas kiekvienas papildomas bagažo kilogramas, retas ryžtųsi į lagaminą įsidėti  storą kulinarinę  knygą, su e-knyga keliauti daug paprasčiau ir pigiau“, - sako Beata.

Euro Plius džiaugiasi suteikta galimybe Beatos gerbėjams pristatyti knygą ir jos pardavimo vietas- http://www.ebooksbylanguage.com/lt/. Pirmąją Beatos el. knygą galima įsigyti kone 40% pigiau nei tradicinę, spausdintą knygą. 

Sekite Euro Plius naujienas ir sužinokite apie Beatą, kuri žada su mūsų skaitytojais pasidalinti receptais, daugiau.