Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaAmerika

Brazilijoje kunigas per mišias pasisakė, kad turės vaiką

29/08/2013

Taip pat skaitykite

Salvadore gydytojai atliko cezario pjūvį moteriai su itin rizikingu nėštumu JAV pagrobimo auka stebėjo, kaip nugriaunamas jos siaubo namas Obamos kalba yra "atsitraukimas" iš kovos su teroru, sako JAV respublikonai Senovės Peru

Rio de Žaneiras, Brazilija, rugpjūčio 29 d. (AFP-BNS). Šiaurės rytų Brazilijoje vienas kunigas pribloškė savo parapijiečius per mišias paskelbęs, kad netrukus taps mažos mergaitės tėvu ir mes kunigystę.

Tėvas Geronimo Moreira (Žeronimu Moreira) iš mažo Gaviauno miestelio Baijos valstijoje sakė, kad įsimylėjo vietos merginą ir kad ji nuo jo pastojo.

"Laikui bėgant pastebėjome, kad mūsų draugystė turi kažką daugiau, meilę, bet visuomet stengėmės išlaikyti ją draugystės lygmenyje", - laiške, kurį sekmadienį per mišias perskaitė tikintiesiems, sakė 32 metų kunigas.

"Pasakiau, kad jeigu nesugebėsiu vykdyti savo celibato įžadų, pirmiausia paliksiu kunigystę, kad nesukelčiau skandalo bendruomenėje", - sakė jis.

"Viskas susiklostė ne taip, kaip tikėjausi ir mes užmezgėme realius santykius, ir šiandien ji yra nėščia, o aš noriu prisiimti tėvystę", - pasakojo jis naujienų interneto svetainei G1.

G.Moreira su minima mergina, kuriai dabar - 23-eji, susipažino 2007 metais, kai dar mokėsi seminarijoje.

Jis G1 sakė, kad po paskelbimo bendruomenei buvo "smarkiai užvaldytas emocijų ir daug verkė" ir kad drauge su juo "verkė praktiškai visa kongregacija".

Pora planuoja katalikiškas jungtuves, bet tam reikės leidimo iš popiežiaus Pranciškaus, kuris liepos pabaigoje Brazilijoje dalyvavo Pasaulinėse jaunimo dienose.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS

Brazilija kunigas taps tėvu