Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaDidžioji Britanija

Britanijos parlamentas ketina išleisti 100 tūkst. svarų dviejų tualetų remontui

01/07/2013

Taip pat skaitykite

£1 bilijonas mokesčių už kavinės veiklą- ar tai daug? Princas Williamas dėl sūnaus gimimo: "Laimingesni negalėtume būti" Londone suimtas Italijos mafijos vadeiva Londono olimpiados atidarymo programoje dalyvavęs parašiutininkas užsimušė Šveicarijoje

Londonas, liepos 1 d. (AFP-BNS). Didžiosios Britanijos parlamentas planuoja išleisti iki 100 tūkst. svarų (403,5 tūkst. litų) atnaujinti dviem tualetams, kuriais naudojasi Lordų Rūmų nariai ir svečiai, buvo paskelbta sekmadienį.

Bendruomenių Rūmų administracijos paskelbto konkurso šiems darbams atlikti sąlygose sakoma, kad tualetai, įrengti 1937 metais, nebuvo atnaujinti pastaruosius 20 metų "ir pasiekė savo naudojimo pabaigą".

Dokumente rašoma: "Šių tualetų būklė nepriimtina ypatingos svarbos vietai, kurioje jie yra, ir sudaro prastą Vestminsterio rūmų įvaizdį."

"Skubiai reikalingas atnaujinimas, kad šios patalpos taptų atitinkančiomis standartus, atitinkančius Pasaulio paveldo objektą", - pridūrė darbų organizatoriai.

Projektas, per kurį numatoma atnaujinti vyrų tualetą, turintį vieną kabiną ir du pisuarus, bei moterų tualetą su viena kabina, buvo įvertintas 90-100 tūkst. svarų.

Į sąmatą įtrauktas tualeto neįgaliesiems ir papildomos kabinos moterims įrengimas, taip pat šių patalpų dekoravimas ąžuoliniais skydais, atitinkančiais aukštus reikalavimus, keliamus UNESCO Pasaulio paveldo objektams.

Tačiau Mokesčių mokėtojų aljanso, kuris yra lobistinė organizacija, atstovas Matthew Sinclairis (Metjus Sinkleris) pareiškė, kad nurodyta darbų kaina "spaudžia ašaras".

"Už tokius pinigus šeima įstengtų pasistatyti namą", - pažymėjo jis.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS