Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaĮvairenybės

Britanijos popmuzikos žvaigždė Eltonas Johnas demonstruos meninius sugebėjimus Londono gėlių parodoje

01/05/2013

Taip pat skaitykite

Paris Jackson dabar visada bus Marilyn Mansono VIP svečių sąraše Pirmajam serijiniam mobiliajam telefonui sukanka 40 metų Cooperis ir Jacksonas laimėjo po du MTV kino apdovanojimus Internetinių mokėjimų sistema "PayPal" ketina sukurti tarpgalaktinę valiutą

Londonas, gegužės 1 d. (WENN-BNS). Didžiosios Britanijos popmuzikos žvaigždė seras Eltonas Johnas (Eltonas Džonas) pademonstravo savo meninius sugebėjimus prestižinėje kasmetinėje gėlių parodoje Londone, išdailindamas vieną sodo nykštuką, kad surinktų pinigų labdaros projektui.

Karališkosios sodininkystės draugijos (RHS) Čelsio gėlių parodos organizatoriai anksčiau yra uždraudę naudoti nykštukus lauko gėlių kompozicijose, tačiau atšaukė šią taisyklę, pakviesdami virtinę žvaigždžių, kad jos sukurtų savą nykštukų dizainą, palaikydami kampaniją, per kurią vaikai mokomi apie sodo priežiūrą.

Daugelio hitais tapusių dainų kūrėjas sukūrė ir pasirašė nykštuką, panašų į vieną iš personažų 2011 metų animaciniame filme "Gnomeo ir Džiuljeta" (Gnomeo & Juliet), kuri prodiusavo E.Johno kino bendrovė.

Dainininkas taip pat skyrė šiai labdaringai kampanijai kelias savo pasirašytas "Gnomeo ir Džiuljetos" personažų figūrėles, kurios bus eksponuojamos kartu su kitais sodo nykštukais, ištapytais ir pasirašytais žvaigždžių, tokių kaip aktorė Helen Mirren (Helen Miren) ir Maggie Smith (Megi Smit).

Šie nykštukai bus eksponuojami gegužės 21-25 dienomis Čelsio karališkojoje ligoninėje Londone vyksiančioje gėlių parodoje, o vėliau parduoti internetiniame aukcione eBay.com, siekiant surinkti pinigų RHS Sodininkavimo mokyklose kampanijai - šalies masto programai, per kurią vaikai skatinami susipažinti su šiuo užsiėmimu.

 

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

 

BNS