Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaDienos naujienos

Britanijos princas Harry apsilankė nuo uragano nukentėjusiame Naujajame Džersyje

15/05/2013

Taip pat skaitykite

Penktoji triuškinanti Londono lietuvių regbio klubo pergalė: 63:0! Įvežtines braškes bruka kaip lietuviškas Irake siautėja "karas su mečetėmis" Euro Plius Vasaros Konkursas!

Sisaid Haitsas, Naujasis Džersis, gegužės 15 d. (AFP-BNS). Didžiosios Britanijos princas Harry (Haris), baigdamas kelionę Jungtinėse Valstijose, kuri labai padėjo nustumti į užmarštį praeitais metais jį ištikusį viešųjų ryšių fiasko dėl "nuogalių biliardo" Las Vegase, antradienį apžiūrėjo nuo uragano nukentėjusius rajonus Naujojo Džersio pakrantėje.

Princas, kuris yra trečias eilėje į Jungtinės Karalystės sostą, su populiariu ir kovingu Naujojo Džersio gubernatoriumi Chrisu Christie (Krisu Krisčiu) vaikštinėjo Sisaid Haitso kurorte, kurį pernai spalio 29 dieną nusiaubė superaudra "Sandy".

Harry, kuris buvo su akiniais nuo saulės ir baltais marškiniais prasegta apykakle, pamatė vis dar akivaizdžius randus, paliktus audros, privertusios evakuotis dešimtis tūkstančių žmonių ir regione padariusios žalos už 80 mlrd. dolerių.

Princas pasikalbėjo su gelbėtojais ir vietos gyventojais, išbandė žaidimų automatus naujai atstatytame pajūrio take, kuris garsėja ir kaip realybės televizijos šou "Jersey Shore" herojų girtų ekscesų vieta.

Ch.Christie, kurį daugelis laiko galimu respublikonų kandidatu 2016 metų JAV prezidento rinkimuose, viso apsilankymo metu buvo šalia princo - kaip ir žadėjo kovo mėnesį, kai pajuokavo, jog užtikrins, kad pasilinksminti mėgstantis karališkasis svečias nekartotų Las Vegaso kvailiojimų.

Pernai rugpjūtį Harry išprovokavo tikrą audrą bulvarinėje žiniasklaidoje, kai buvo paviešintos fotografijos, kuriose princas buvo užfiksuotas nuogas su kažkokia moterimi žaidžiantis biliardą.

Dabartinis jo apsilankymas Amerikoje buvo daug rimtesnis ir daugelio laikomas britų karališkosios šeimos viešųjų ryšių manevru, kai Harry, jo vyresnysis brolis princas Williamas (Viljamas) ir jų tėvas princas Charlesas (Čarlzas) perima vis daugiau viešųjų pareigų iš karalienės Elizabeth II (Elzbietos II).

Iš Naujojo Džersio Harry nuvyko į britų verslo skatinimo renginį netoliese esančiame Manhatane, kur drauge su savo šalies ministru pirmininku Davidu Cameronu (Deividu Kameronu) įlipo į naujo modelio garsųjį raudoną Londono autobusą. Trečiadienį princas turi žaisti labdaringose polo varžybose Grinviče Konektikuto valstijoje.

Savaitgalį Harry, kuris yra Britanijos armijos kapitonas, dalyvavo parolimpinio stiliaus varžybose sužeistiems kariams, o praėjusią savaitę Arlingtono nacionalinėse kapinėse pagerbė Irake ir Afganistane žuvusius JAV karius.

Princas Harry per šią kelionę nepateisino pleibojaus įvaizdžio, bet kilmingo viengungio apsilankymas Kapitolijuje, demonstruojant palaikymą teritorijų valymo nuo sausumos minų projektams, sukėlė neįprastą šurmulį tarp JAV Senate dirbančių jaunų moterų.

Per paskutinis savo viešnagės renginį Grinvičo polo klube princas Harry tikis surinkti lėšų labdaros fondui "Sentebale", kuris padeda Lesoto vaikams.

 

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

 

BNS