Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaĮvairenybės

Catherine slaugytoja dėl savo savižudybės savo laiške kaltino australų žurnalistus

28/04/2013

Taip pat skaitykite

Kinijoje internetu išaiškintas paminklą Luksore subjaurojęs vandalas Psichologas pataria: gerai išlaikyti egzaminus padės pozityvus mąstymas Evan Rachel Wood pagimdė sūnų Aiškėja Niujorko metropolitene rasto negyvo ryklio paslaptis

Londonas, balandžio 28 d. (AFP-BNS). Slaugė, kuri nusižudė po to, kai atsidūrė pasaulio žiniasklaidos centre, atsiliepusi į dviejų Australijos radijo laidos vedėjų skambutį ir padėjusi atskleisti konfidencialios informacijos apie Didžiosios Britanijos princo Williamo (Viljamo) žmonos Catherine (Ketrin) nėštumą, atsisveikinimo laiške kaltina dėl savo mirties ją apgavusius australus, pranešė žiniasklaida.

Ranka parašytą laišką slaugė Jacintha Saldanha (Žasinta Saldanju) adresavo savo viršininkams Londone įsikūrusioje privačioje Karaliaus Edvardo VII ligoninėje, kurioje kunigaikštienė Catherine pernai gruodį buvo trumpam paguldyta dėl ūmaus rytinio pykinimo, rašo laikraštis "The Sunday Times".

Viename iš trijų savo paliktų laiškų Indijoje gimusi slaugė rašė: "Prašau, priimkit mano atsiprašymą. Iš tiesų gailiuosi. Dėkoju už visą jūsų palaikymą."

"Dėl šio akto laikau atsakingais Australijos radijo (darbuotojus) Mel Greig ir Michaelą Christianą (Maiklą Kristianą). Prašau, pasirūpinkit, kad jie apmokėtų mano buto nuomą. Man labai gaila. Jacintha", - pridūrė ji.

Per pernai gruodį vykusį parengiamąjį posėdį, atliekant tyrimą dėl 46 metų slaugytojos mirties, buvo nurodyta, kad J.Saldanha buvo rasta pasikorusi iš šaliko surištoje kilpoje savo drabužių spintoje darbuotojų bendrabutyje netoli ligoninės.

Ant moters riešo buvo rasta kraujosruvų, tačiau tyrėjams dėl jos mirties aplinkybių įtarimų nekilo.

Du Australijos radijo laidos vedėjai, apsimetę Britanijos karaliene Elizabeth II (Elzbieta II) ir jos sūnumi princu Charlesu (Čarlzu), paskambino į minėtą ligoninę ir teiravosi apie Kembridžo kunigaikštienės būklę.

Kūdikio besilaukianti kunigaikštienė, kuri anksčiau buvo žinoma kaip Kate Middleton (Keit Midlton), ligoninėje gulėjo dėl itin stipraus rytinio pykinimo.

Apsimestinis aristokratiškas didžėjų akcentas apkvailino J.Saldanha, kuri sujungė juos su kolega, ir šis, savo ruožtu, detaliai papasakojo apie Kate būklę.

To pokalbio transliacija atsidūrė pasaulio žiniasklaidos dėmesio centre, o J.Saldanha buvo rasta pasikorusi, praėjus trims dienoms po to incidento. Ši tragedija išprovokavo didelį pasipiktinimą dėl Australijos radijo ir jo laidos vedėjų elgesio.

Kaip rašo "The Sunday Times", kitame savo laiške slaugė nurodė nekaltinanti savo bendradarbių dėl didžiulio sielvarto, privertusio ją pasitraukti iš gyvenimo.