Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaAutomoto sportas

Dakaro ralio aštuntojo etapo rezultatai: B. Vanagas 38-oje, A. Juknevičius - 49-oje pozicijose

14/01/2014

Taip pat skaitykite

555 km žiedinių lenktynių čempionato finišas - šeštadienį Kačerginės "Nemuno žiedo" trasoje „Volvo Trucks“ bendradarbiaus su „Shell“ Utenos ralyje dalyvius ir žiūrovus ne tik oras kaitins „Range Rover Sport“ debiutavo Niujorke

Aštuntasis Dakaro greičio ruožas link Čilės dalyviams pateikė 302 kilometrų iššūkį. Iš viso dalyviams jau teko nuvažiuoti daugiau nei 800 kilometrų. Šį kartą lenktynininkai važiavo akmenuota danga, kilo į Andų kalnus.
Kelią į priekį skynėsi lietuvių Benedikto Vanago ir Andrejaus Rudnickio ekipažas. Lietuviai nuo starto kiekviename tarpiniame kontrolės punkte fiksavo vis geresnį rezultatą, tačiau galiausiai finišą pasiekė būdami 38 vietoje. Jie trasoje sugaišo 3 val. 16 min. 29 sek. ir nuo lyderio atsiliko 43 min. 32 sek.

Kitas lietuvių ekipažas - Antanas Juknevičius ir Vytautas Obolevičius  trasoje tai pat neužsibuvo. Lietuviai aštuntąjį greičio ruožą baigė 49-oje vietoje ir pademonstravo 3 val. 39 min. 7 sek. rezultatą. Jie nuo greičio ruožą laimėjusio Nassero Al-Attiyaho atsiliko 1 val. 6 min. 10 sek.

Parengta pagal Lietuvos spaudą

EuroPlius.com

Nuotrauka: morguefile.com