Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaLietuva

Dalius Mertinas savo naują partnerį lepina sūrio gabalėliais

29/05/2013

Taip pat skaitykite

Turkijos teisininkai pasveikino Lietuvos teismus perėjus prie elektroninės bylos Šiemet Lietuvoje paskendo daugiau nei pusšimtis žmonių R.Adomavičius lieka nušalintas nuo pareigų Vilniaus savivaldybėje Už nužudymą alytiškis nuteistas po 12 metų


Naujo LNK projekto „Tikras gyvenimas“ vedėją Dalių Mertiną pastaruoju metu galima pamatyti miesto parkuose vedžiojantį Labradoro retriverių veislės šunį. Galbūt tai dar vienas aktoriaus keturkojis augintinis?

D. Mertinas tikina, kad jam namuose kol kas pakanka ir dviejų jau auginamų šunų – šarpėjų veislės Gilės ir špico Kukio, kurių dviprasmiškos pravardės (Kšysia ir Ferencė) buvo sukėlusios tikrą audrą žiniasklaidoje.

Naujasis aktoriaus pasivaikščiojimų draugas – Labradoro retriveris, vardu Amigo, – jo partneris TV ekrane: jie kartu pristatys šeimyninių dramų istorijas naujame LNK projekte „Tikras gyvenimas“ nuo artėjančio pirmadienio.

„Amigo dar jaunas, todėl iš pradžių nelabai manęs klausė, buvo nekantrus, vis veržėsi pas šeimininkus, dėl jo išdaigų tekdavo iš naujo kartoti filmavimo dublį. Tačiau dabar jau susigyvenome. Stengiuosi su juo susidraugauti, pavedžioti. Labiausiai jam patinka, kai žaidžiu su juo kamuoliu“, - sakė D. Mertinas.

Kadangi aktorius pats augina šunis, jam nėra sunku perprasti savo keturkojo partnerio elgesį ir poreikius. Atvykus į filmavimo vietą jaunam šuniui pirmiausia leidžiama palakstyti, viską apuostyti, susipažinti su aplinka – tik tada jis būna pasiruošęs darbui. Ir nors D. Mertinas labai myli gyvūnus, jam jie nepakeičia bendravimo su žmonėmis.

„Šuo turi būti gerai dresuotas, klusnus. Filmavimams specialiai ir buvo parinktas tokios veislės šuo, kad būtų draugiškas, bendraujantis, neagresyvus. Amigo yra jaunimo parodos nugalėtojas, tad gerai klauso komandų.

Jo miela išvaizda suteikia filmavimui gyvumo, jaukumo. Tačiau nesu iš tų, kurie savo gyvūnus myli labiau nei kitus žmones. Su šunimi galima pasikalbėti, bet jis tau neatsakys - gausi nebent vidinį atsakymą“, - juokavo aktorius.

Tuo tarpu jo partneris Amigo taip pat nesureikšmina darbo su žymiu aktoriumi – kur kas labiau jam rūpi sūrio gabalėliai, kuriuos kaip atlygį už gerą pasirodymą prieš kameras gauna beveik vedėju tapęs Amigo.

Gediminas Malaškevičius
LNK atstovas spaudai
LNK TV