Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaLietuva

179 kilometrų per valandą greičiu važiavusio jaunuolio teismas atėmė vairuotojo pažymėjimą

29/05/2013

Taip pat skaitykite

Vilniaus ikimokyklinukus dėl vietos stokos darželiuose norima iškelti į mokyklas Lietuvos gyventojai savo laikomų gyvūnų neregistruoja Kada nors vis tiek turėjo ateiti laikas išsiskirti - A.Zabulis Su kreipimusi į ES institucijas dėl homoseksualų teisių paskubėta - Seimo pirmininkas

Vilnius, gegužės 28 d. (BNS). Klaipėdos miesto apylinkės teismas 179 kilometrų per valandą greičiu važiavusiam 19-mečiui Aivarui Užgaliui antradienį skyrė baudą ir atėmė teisę vairuoti.

Pažeidėjas negalės vairuoti vienerius metus ir du mėnesius ir turės sumokėti 1,2 tūkst. litų baudą.

Dvejų metų vairavimo stažo neturėjęs jaunuolis kovo 22-osios vakarą kelio Klaipėda-Liepoja 2 kilometre automobiliu BMW X5 važiavo 179 kilometrų per valandą greičiu, nors jam leistinas greitis buvo žymiai mažesnis - 70 kilometrų per valandą.

Pasak teismo pranešimo, posėdžio metu A.Užgaliui prisipažino padaręs administracinį teisės pažeidimą ir gailėjosi. Jaunuolis paaiškino, kad norėjo išbandyti, kokiu greičiu galima važiuoti šiuo automobiliu.

Transporto priemonės, kuria buvo padarytas pažeidimas, savininkas teisme nurodė, kad prieš išvykdamas į užsienį automobilį paliko draugui. Apie tai, kad šis leido juo pasivažinėti A.Užgaliui, sužinojo tik gavęs policijos pranešimą dėl nagrinėjamos administracinio teisės pažeidimo bylos.

Teismas nustatė, kad savo neatsakingu ir lengvabūdišku elgesiu A.Užgalis padarė šiurkštų pažeidimą.

"Jis kėlė didelę grėsmę ne tik sau, bet ir kitiems eismo dalyviams. Tik atsitiktinumo dėka buvo išvengta rimtesnių pasekmių", - mano teismas.

Skirdamas nuobaudą, teismas atsižvelgė į tai, kad jaunas vairuotojas pažeidimą padarė sąmoningai, iš savanaudiškų paskatų ir anksčiau jau buvo baustas administracine tvarka.

Nutarimas gali būti apskųstas Klaipėdos apygardos teismui per dvidešimt dienų.

 

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

 

BNS