Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaLietuva

Kitą savaitę gali sustoti Ramoniškių pasienio punkto darbas

15/09/2013

Taip pat skaitykite

Lietuvoje nuo gamtos stichijų nukentėjo 4 kartus daugiau automobilių "Finastos" pardavimo procesas stringa Ekspertai: benzino kainos perkopimas 5 litų ribą bus trumpalaikis "Lietuvos dujoms" skirta 350 tūkst. litų bauda - nepagrįsta, galutinai nutarė teismas

Vilnius, rugsėjo 15 d. (BNS). Tris kitos savaitės dienas po porą valandų Rusijos Pogranyčnij punkte bus atliekami techniniai darbai. Dėl to tuo metu eismas per Lietuvos pusėje veikiantį Ramoniškių punktą gali sustoti, įspėja Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT).

Rusijos pasieniečiai kolegas Lietuvoje informavo, kad pirmadienį, antradienį ir trečiadienį nuo 9 iki 11 valandos Ramoniškių - Pogranyčnij pasienio kontrolės punkte gali užtrukti patikros procedūros ir sutrikti automobilių bei keleivių pralaidumas. To priežastis - minėtu laiku Rusijos pusėje bus atliekami elektros tinklų priežiūros darbai.

VSAT pabrėžė, kad pastarąsias dvi savaites į Karaliaučiaus sritį vykstantys ir iš jos grįžtantys Lietuvoje registruotų lengvųjų automobilių vairuotojai priversti Rusijos kontrolės punktuose užtrukti ilgiau nei anksčiau. To priežastis - gerokai pailgėjusios kaimyninės šalies muitinės pareigūnų vykdomos kontrolės procedūros.

Anksčiau per parą per Ramoniškių-Pogranyčnij pasienio kontrolės punktą į abi puses vykdavo apie 400-450 lengvųjų ir krovininių automobilių. Pastarosiomis dienomis į abi puses per parą tepravažiuoja apie 100-130 automobilių, dauguma jų - krovininiai. Mat jiems Rusijos pusėje netaikomi sugriežtinti patikros reikalavimai.

Pastarosiomis dienomis lengvųjų automobilių per Ramoniškius per parą į abi puses sieną tekerta apie 40, iš kurių nemažai yra su rusiškais numeriais. Šių vairuotojams, skirtingai nei Lietuvoje registruotų automobilių, Pogranyčnij punkte netaikomi sugriežtinti ir valandų valandas trunkantys patikrinimai.

Beje, Rusijos pasieniečiai Lietuvos VSAT yra informavę, kad dėl elektros tinklų priežiūros darbų eismo pralaidumo sutrikimų porai valandų spalio 14-16 dienomis bus Nidos-Morskojė punkte, o spalio 28-30 dienomis taip gali būti Kybartų-Černyševskojė punkte.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS