Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaEuropa

ES ir JAV pradeda derybas dėl duomenų apsaugos

22/07/2013

Taip pat skaitykite

Vokietijoje prieš teismą stojo 92 metų buvęs SS karininkas Bavarijoje per išpuolį miesto rotušėje pagrobti keli įkaitai Gruzijos išrinktasis prezidentas tikisi mažiau nei po metų pasirašyti asocijuotos narystės sutartį su ES Galutinis tikslas - narystė ES, sako Moldovos ambasadorius

Vilnius, liepos 18 d. (BNS). Europos Sąjungos (ES) ir Jungtinių Valstijų atstovai pirmadienį Briuselyje pradeda konsultacijas dėl duomenų apsaugos, kuri tapo aktuali tema po žiniasklaidos pranešimų apie amerikiečių šnipinėjimą Europoje.

ESTarybai, kuri vienija valstybes nares, susitikime atstovaus Lietuvos Teisingumo ministerijos Tarptautinės teisės departamento direktorius Darius Žilys.

Konsultacijos rengiamos po žiniasklaidos pranešimų, kad JAV ne tik rinko didžiulius kiekius informacijos apie privačius pokalbius telefonu ir veiklą internete, tačiau taip pat šnipinėjo savo sąjungininkus Europoje.

Lietuva šių metų antrąjį pusmetį pirmininkauja ESTarybai.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS