Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaEuropa

ES ir JAV pradeda derybas dėl duomenų apsaugos

22/07/2013

Taip pat skaitykite

Septynmetė Scarlett Gurr vairuoja nuosavą mini Ferrari Ispanijos karalius ir sosto įpėdinis pakeitė savo planus dėl šalyje įvykusios traukinio katastrofos Lenkija planuoja surengti įpareigojantį referendumą dėl euro įvedimo. NATO susirūpinusi dėl karinės parengties trūkumų

Vilnius, liepos 18 d. (BNS). Europos Sąjungos (ES) ir Jungtinių Valstijų atstovai pirmadienį Briuselyje pradeda konsultacijas dėl duomenų apsaugos, kuri tapo aktuali tema po žiniasklaidos pranešimų apie amerikiečių šnipinėjimą Europoje.

ESTarybai, kuri vienija valstybes nares, susitikime atstovaus Lietuvos Teisingumo ministerijos Tarptautinės teisės departamento direktorius Darius Žilys.

Konsultacijos rengiamos po žiniasklaidos pranešimų, kad JAV ne tik rinko didžiulius kiekius informacijos apie privačius pokalbius telefonu ir veiklą internete, tačiau taip pat šnipinėjo savo sąjungininkus Europoje.

Lietuva šių metų antrąjį pusmetį pirmininkauja ESTarybai.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS