Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaĮvairenybės

Gražiausios moters titulas nėra teisingas, sako Paltrow

25/04/2013

Taip pat skaitykite

Pirmosios Lenkijoje veido transplantacijos pacientas išrašytas iš ligoninės Italijos kino režisierius Carlo Lizzani žuvo iškritęs iš balkono Šiemet uodai puola aktyviau ir kanda skaudžiau "YouTube" teigia jau laimėjusi mūšį su televizija

Los Andželas, Kalifornija, balandžio 25 d. (AP-BNS). Gwyneth Paltrow (Gvinet Peltrou) labai džiaugiasi, kad žurnalas "People" išrinko ją 2013 metų "gražiausia pasaulio moterimi", bet sako, kad tai "akivaizdžiai neteisinga".

G.Paltrow savo išrinkimo teisingumu suabejojo trečiadienio vakarą žengdama "Geležinio žmogaus 3" (Iron Man 3) premjeros Holivude raudonuoju kilimu.

"Tokie dalykai linksmi, nes tai ... tikrai neteisinga. Bet labai miela būti taip pavadintai, - sakė G.Paltrow. - Todėl, kad, noriu pasakyti, negalima taip sakyti! Tačiau buvo nuostabu. Labai nuostabu. Kaip sako mano draugė, labai miela, jog taip pavadinama moteris, turinti vaikų ir ... ne 21 metų. Tai - tikrai garbė", - kalbėjo ji.

Pasak G.Paltrow, du jos vaikai dar negirdėjo tų naujienų žurnalo šios savaitės numeryje, bet ji gauna daugybę elektroninių sveikinimo laiškų iš draugų ir giminaičių.

40-metė aktorė "Geležinio žmogaus" trilogijoje vaidina Tonio Starko mylimąją ir verslo partnerę Peper Pots. Jos kolegos iš "Geležinio žmogaus" gyrė "People" pasirinkimą.

"Visiškai pateisinama. Visiškai pateisinama. Ji - puiki", - sakė Guy Pearce'as (Gajus Pirsas).

"Leiskite pasakyti: viduje ji tokia pat maloni ir graži, kaip ir iš išorės. Jos gera širdis. Miela mergaitė", - pridūrė Benas Kingsley (Benas Kingslis).

 

 

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

 

BNS