Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaDienos naujienos

Greitai paaiškės, ar bus atnaujintas lietuviškų pieno gaminių eksportas į Rusiją

25/10/2013

Taip pat skaitykite

Lietuvoje minimas Sąjūdžio gimtadienis 2016 metų vasaros olimpinių žaidynių atvirų durų dienose Brazilijoje lankėsi ir LTOK delegacija Jemeno sostinėje sudužus naikintuvui žuvo pilotas EuroPlius Konkursas

Vilnius, spalio 25 d. (BNS). Po dviejų savaičių, kai darbą baigs "Rosselchoznadzor" inspekcija, paaiškės, ar bus atnaujintas lietuviškų pieno gaminių eksportas į Rusiją, o kiti Lietuvos pienininkų tikrintojai.

Lietuvos pieno perdirbėjai sako, kad jei pavyks prekybą atnaujinti per dvi savaites, nuostoliai bus mažesni, nei grįžtant į Rusijos rinką po mėnesio, rašo "Verslo žinios".

"Kol kas Rusijoje parduodame anksčiau įvežtus sūrius. Švieži produktai tenykščių prekybos centrų lentynų jau nepasiekia ir tai blogai. Jų vietą užima kitų šalių gamintojai. Dar turime maždaug dvi savaites, kol tinklai ir didmenininkai pasirašys sutartis su naujais gamintojais. Kol kas jie daugiau parduoda jau esamų partnerių gaminių ir palieka vietos mums grįžti. Tačiau kai mūsų produktai bus pakeisti kitų šalių perdirbėjų produkcija, dėl rinkos teks kovoti", -aiškina "Rokiškio sūris" valdybos pirmininkas Dalius Trumpa.

 

 

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS