Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaĮvairenybės

Holivudo Šlovės alėjos 2 500-oji žvaigždė skirta Jennifer Lopez

21/06/2013

Taip pat skaitykite

Leonardo DiCaprio vaidins prezidentą Woodrow Wilsoną Dennisas Rodmanas grįžta į Šiaurės Korėją Atsistatydinęs popiežius Benediktas grįš gyventi į Vatikaną Horoskopas besiruošiantiems atostogauti

Los Andželas, birželio 21 d. (AFP-BNS). Aktorė ir dainininkė Jennifer Lopez (Dženifer Lopes) ketvirtadienį buvo pagerbta 2 500-ąja žvaigžde Holivudo Šlovės alėjoje, o tą ceremoniją, kurioje dalyvavo ir kitos garsenybės, įskaitant Jane Fondą (Džein Fondą), stebėjo iš džiaugsmo klykiantys gerbėjai.

"Esu išties priblokšta, - J.Lopez sakė per ceremoniją daugybės turistų aplankomoje alėjoje. - Nežinau, visa tai atrodo siurrealistiška, tačiau labai tikra. Tai nuostabu."

Tarp susirinkusių buvo JAV reperis Pitbullis (Pitbulis) ir buvęs televizijos talentų šou "Amerikos dievaitis" (American Idol) vyriausiasis prodiuseris Nigelas Lythgoe (Naidželas Litgou), kurio laidoje J.Lopez buvo viena iš vertintojų komisijos narių. Dalyvavo ir kino režisierius Gregory Nava (Gregoris Nava), kurio 1997 metų filme "Selena" J.Lopez atliko pagrindinį vaidmenį.

"Ji turėtų turėti visą žvaigždžių kvartalą, - sakė J.Fonda, vaidinusi kartu su J.Lopez 2005 metų filme "Ne anyta, o monstras" (Monster-in-Law). - Mano nuomone, ji nuskynė tik viršūnėles to, kam yra pajėgi."

G.Nava teigė, kad ši aktorė yra "didžiausia darbštuolė iš visų, kuriuos pažinojau", taip pat prisiminė, kad J.Lopez jam yra sakiusi: "Gregai, ketinu tapti pirmąja iš Lotynų Amerikos kilusia superžvaigžde. Ketinu pasiekti, kad man tuo pat metu priklausytų geriausias filmas ir geriausias (muzikinis) įrašas."

Režisierius tęsė: "Pasakiau: "Neįmanoma, niekas to nepadarys." Taip... Neįmanoma niekam, išskyrus Jennifer."

Šlovės alėjos ceremonijų prodiuserė Ana Martinez (Ana Martines) prieš tą ceremoniją sakė: "1994 metais Sophia Loren (Sofija Loren) gavo 2 000-ąją žvaigždę Šlovės alėjoje. Ši ceremonija žymi 2 500-ąją žvaigždę mūsų garsiojoje alėjoje ir Jennifer Lopez buvo akivaizdus pasirinkimas!"

Tramdydama ašaras, J.Lopez padėkojo susirinkusiems, sakydama: "Myliu jus - labai ačiū, kad leidotės į šią kelionę su manimi.

"Šis įsimintinas momentas įkvepia mane dirbti uoliau ir svajoti plačiau apie viską, kas yra ateitis. Tikiuosi, kad bent truputėlį prisiliečiau prie jūsų širdžių", - sakė ji.

Žvaigždei, gerbėjų vadinamai tiesiog J.Lo (Džei Lo), pagrindinis vaidmuo pirmąkart buvo skirtas filme "Selena", už kurį ji pelnė "Auksinį gaublį". Ji taip pat buvo nominuota "Grammy" apdovanojimui už savo pasiekimus muzikoje.

Jos pirmasis studijinis albumas "On the 6" buvo išleistas 1999 metais. Kaip praneša žiniasklaida, artimiausiu laiku J.Lopez ketina išleisti savo 10-ąjį albumą - veikiausiai lapkritį.

J.Lopez pernai pasitraukė iš "Amerikos dievaičio", kurio žiūrimumas buvo gerokai nusmukęs, pasekdama kito šio projekto vertintojų žiuri nario Steveno Tylerio (Stiveno Tailerio) pavyzdžiu, tačiau pastaruoju metu sklido gandai, kad ji gali grįžti į tą talentų šou.

Pernai žurnalo "Forbes" redaktoriai paskelbė J.Lopez įtakingiausia įžymybe pasaulyje.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

 

BNS