Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaĮvairenybės

Parolimpinis bėgikas Pistorius dėl savo draugės nužudymo bus teisiamas 2014-ųjų kovą

19/08/2013

Taip pat skaitykite

Paris Jackson dabar visada bus Marilyn Mansono VIP svečių sąraše Oraniečių-Nasau dinastija Kinijoje didžioji panda atsivedė dvynukus Catherine slaugytoja dėl savo savižudybės savo laiške kaltino australų žurnalistus

Pretorija, rugpjūčio 19 d. (AFP-BNS). Pietų Afrikos Respublikos (PAR) parolimpinio sprinto žvaigždė Oscar Pistorius (Oskaras Pistorijus) ateinančių metų kovą bus teisiamas dėl savo širdies draugės nužudymo anksčiau šiais metais, buvo paskelbta per pirmadienį vykusį parengiamąjį posėdį sausakimšoje teismo salėje.

26 metų sportininkas, kuriam abi kojos amputuotos žemiau kelių, anksčiau pirmadienį paniuręs atvyko į teismo rūmus sostinėje Pretorijoje. O.Pistorius gresia laisvės atėmimas iki gyvos galvos, jeigu jo kaltė būtų įrodyta.

O.Pistorius grįžo į teisiamųjų suolą per procedūrinį posėdį, praėjus šešiems mėnesiams po to, kai jis per Valentino dieną nušovė savo širdies draugę Reevą Steenkamp (Revą Stenkamp), kai ji buvo vonios kambaryje jo prabangiame name Pretorijoje.

"Bėgikas ašmenimis", šiuo metu paleistas už užstatą, prisipažino nužudęs merginą, bet neigė tai padaręs tyčią, nes šovė į R.Steenkamp per užrakintas vonios kambario duris, palaikęs ją įsibrovėliu.

Teisėjas Desmondas Nairas (Desmondas Neiras) paskelbė, kad Aukštasis teismas šią bylą pradės nagrinėti kovo 3-ąją, o tas procesas tęsis iki kovo 20 dienos.

Platininė blondinė, kurios nuotraukos puikuodavosi blizgių žurnalų viršeliuose, baigusi teisės studijas, mirė nuo šautinių žaizdų galvoje, alkūnėje ir klube. Pirmadienį jai būtų sukakę 30 metų.

O.Pistorius paniuręs įžengė į teismo salę Pretorijoje, dėvėdamas juodą kostiumą ir šviesiai mėlynus marškinius. Tuomet jis pradėjo melstis, ašarodamas ir laikydamasis už rankų su seserimi Aimee (Eimi) bei broliu Carlu (Karlu).

Vietos žiniasklaida teigė, kad O.Pistorius taip pat gali būti apkaltintas dėl šaudymo viešoje vietoje, prokurorams siekiant pademonstruoti, kad kaltinamasis yra agresyvus ir nesivaržantis pasinaudoti šaunamuoju ginklu, tačiau prokurorų paskelbtame dokumente jokie kiti kaltinimai nebuvo paminėti.

Kaip teigiama, O.Pistorius yra šaudęs iš pistoleto per savo buvusios merginos automobilio stoglangį, o anksčiau šiais metais buvo pranešta, jog jo ginklas atsitiktinai iššovė viename Johanesburgo restorane.

Pirmadienį surengtas posėdis buvo trumpas, nes advokatai jau sutiko, jog byla būtų pradėta nagrinėti 2014 metais, nors PAR teismai garsėja kaip itin lėtai dirbantys.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS

Oscar Pistorius