Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaĮvairenybės

Mirė bliuzo ir soulo atlikėjas Bobby "Blue" Blandas

24/06/2013

Taip pat skaitykite

Kitas Dalai Lama galėtų būti ir moteris, sako Tibeto lyderis Jennifer Lopez gavo 2 500-ąją žvaigždę Šlovės alėjoje Italijos gydytojai atkakliai, bet beviltiškai kovojo dėl "Sopranų" žvaigždės gyvybės Kalinama "Pussy Riot" narė paskelbė bado streiką

Los Andželas, birželio 24 d. (WENN-BNS). Mirė bliuzo ir soulo muzikos atlikėjas Bobby "blue" Blandas (Bobis Blu Blendas), kuriam buvo 83.

Muzikantas mirė sekmadienį šeimos apsuptyje savo namuose Memfyje, Tenesio valstijoje, nurodė jo sūnus Roddas (Rodas), pasak kurio, tėvas mirė dėl seniai jį kankinusios ligos komplikacijų.

Pirmieji B.Blando įrašai pasirodė šeštojo dešimtmečio pradžioje, tačiau tarnaudamas JAV armijoje jis buvo padaręs pertrauką savo muzikinėje karjeroje.

1954 metais sugrįžęs į Memfį jis pradėjo rengti koncertinius turus ir ruošti naują muzikinę programą, tačiau dėl 1968 metais dėl finansinių sunkumų žvaigždė buvo priverstas išformuoti savo grupę.

B.Blandas susirgo depresija ir tapo vis labiau priklausomas nuo alkoholio, tačiau 1971 metais jis liovėsi gėręs ir vėl sugrįžo prie muzikinės karjeros. Tuomet jis išleido kelis kritikų pripažinimo sulaukusios bliuzo ir soulo muzikos albumus.

1981 metais jis buvo įtrauktas į daugiausiai bliuzui nusipelniusių žmonių "Blues Hall of Fame" sąrašą, o 1992 metais atsidūrė "Rock and Roll Hall of Fame" laureatų sąraše. 1997 metais jam buvo įteiktas "Grammy" apdovanojimas už viso gyvenimo pasiekimus.

Nuo 2008 metų B.Blandas nevaikščiojo ir naudojosi neįgaliųjų vežimėliu, tačiau stovėdavo pasirodydamas scenoje. Vienas iš paskutinių jo koncertų vyko praėjusių metų lapkritį Memfyje.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

 

BNS