Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaĮvairenybės

Italijos gydytojai atkakliai, bet beviltiškai kovojo dėl "Sopranų" žvaigždės gyvybės

21/06/2013

Taip pat skaitykite

Sankt Peterburge iškilmingai atidarytas Naujasis Marijos teatras Mirė Olandijos princas Friso ilgai gydytas po nelaimės slidinėjant Alpėse Buvęs JAV prezidentas Bushas siekia pagerinti savo įvaizdį nauju muziejumi Dennisas Rodmanas grįžta į Šiaurės Korėją

Roma, birželio 21 d. (AFP-BNS). Milžiniško populiarumo sulaukusio JAV televizijos serialo "Sopranai. Mafijos kronika" (The Sopranos) žvaigždė Jamesas Gandolfini (Džeimsas Gandolfinis) mirė nuo infarkto Romoje, nors medikai 20 minučių kovojo dėl jo gyvybės, ketvirtadienį sakė vienas Italijos gydytojas.

Naujajame Džersyje gimęs aktorius, kurį labiausiai išgarsino emociškai pažeidžiamo mafijos vadeivos Tonio Soprano vaidmuo, buvo apsistojęs viešbutyje "Exedra" Romos centre, kai pasijuto blogai trečiadienio vakarą ir buvo skubiai išvežtas į ligoninę.

1-osios Umberto ligoninės priimamojo vadovas Claudio Modini (Klaudijus Modinis) sakė naujienų agentūrai AFP, kad J.Gandolfini širdis buvo sustojusi, kai jis buvo atvežtas 22 val. 40 min. vietos (23 val. 40 min. Lietuvos) laiku.

"Jis jau buvo miręs. Po 20 minučių gaivinimo, mirtis buvo konstatuota 23 val. (ketvirtadienio vidurnaktį Lietuvos laiku), - sakė gydytojas.

Aktoriaus kūnas šiuo metu laikomas ligoninės lavoninėje; planuojama atlikti jo skrodimą.

J.Gandolfini, pelnęs tris "Emmy" ir vieną "Auksinio gaublio" apdovanojimą už rūpesčių prislėgto mafijos lyderio vaidmenį televizijos HBO seriale, buvo atvykęs į Italiją dalyvauti Taorminos kino festivalyje Sicilijoje.

Seniausias Italijoje rengiamas kino festivalis ketino įteikti jam apdovanojimą, o vėliau savaitgalį J.Gandolfini turėjo dalyvauti diskusijose prie apskritojo stalo.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

 

BNS